Son Dakika Haberleri: 'VİVALDİANNO Cıty Of Mırrors' 5 Kasım Da İstanbul'da

'VİVALDİANNO Cıty Of Mırrors' 5 Kasım Da İstanbul'da

3 yıl önce

İtalyan Barok klasik müzik bestecisi Antonio Vivaldi'nin eserleriniyeniden yorumlayan"Vivaldianno City of Mirrors"seyirciye eşsiz 3 boyutlu bir müzikal deneyimi sunuyor.

'VİVALDİANNO Cıty Of Mırrors' 5 Kasım Da İstanbul'da, System.String[]

Barok döneminin dehası Antonio Vivaldi'nin eserlerine çağdaş bir yorum ve enerji getiren "Vivaldianno City of Mirrors'5 Kasım Cumartesi Ülker Sports Arena'da müzik severler ile buluşacak.

Vivaldianno, özgün ve çağdaş yorumunun yanı sıra teknolojinin sahne ve ışıklar ile birleşmesiyle izleyiciye unutulmaz anlar yaşatacak.

Vivaldi'nin klasikleşmiş eserlerini muhteşem birözgünlük ile yeniden ele alan "Vivaldianno City of Mirrors", IEG organizasyonuyla 5 Kasım Cumartesi günü Ülker Sports Arena'da müzikseverle buluşacak.

Prodüktörlüğünü ünlü Çek besteci, söz yazarı Michal Dvorak'ın yaptığı "Vivaldianno City of Mirrors"ın kemanda ünlü Çek virtüöz Jaroslav Sveceny yer alıyor. Usta isimlere muhteşem bir orkestra da eşlik ediyor.

500'den fazla konçerto besteleyen Vivaldi'nin eserlerinin çağdaş düzenlemelerle 3 boyutlu olarak sahnede devleştiği"Vivaldianno City of Mirrors" klasik müzik severlerin yanı sıra her yaştan müzik severi heyecanlandıracak.
"Korkuyorum" Diyen Fatih Portakal Hakkında Bir Suç Duyurusu Daha! Kadına Yönelik Şiddete Dikkat Çekmek İçin Eksi 2 Derecede Sokak Tiyatrosu Yapıldı

Son Dakika! Ankara'da 9 Kişinin Hayatını Kaybettiği Hızlı Tren Kazasının Görüntüleri Ortaya Çıktı