Son Dakika Haberleri: Vivo X27'nin Tanıtımından Günler Önce Renkleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı

Vivo X27'nin Tanıtımından Günler Önce Renkleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı

2 gün önce

Vivo'nun tanıtılması beklenen yeni telefonu Vivo X27'nin renkleri ve tasarımı ortaya çıktı.

Vivo X27'nin Tanıtımından Günler Önce Renkleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı, System.String[]
Vivo X27'nin 19 Mart'ta, yükselen ön kamera, çentiksiz ekran, arkada üçlü kamera kurulumu ve 4.000 mAh çok büyük bir pil ile gelmesi bekleniyor. Vivo X27 hakkında birçok bilgiye sahibiz ancak yeni gelen fotoğraflar, telefonun tasarımı ve renkleri hakkında da tüm detayları ortaya çıkarıyor.
Çin sosyal medyası Weibo'da yayınlanan fotoğraflarda, Vivo X27'nin gerçekten göze hoş gelen renk seçenekleri ile geldiği görülüyor. Renk seçenekleri, emerald green, blue ve white gold olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi renklere ve telefonun tasarımına birlikte bakıyoruz.

Emerald greenEmerald green seçeneğine baktığımızda, yeşilin gerçekten güzel bir tonu bizi karşılıyor. Telefonun elegant bir görüntü sunduğunu belirtebiliriz.

BlueBlue renk seçeneğinde, mavinin laciverte yakın tonlarını görüyoruz. Bu rengin de şık bir havası var.

White GoldWhite gold, seçenekler arasında en iddialı renge sahip modellerden biri. Sadeliğin yanında aynı zamanda dikkat çekici olan renk, sahibini mutlu edeceğe benziyor.
Kaynak: WebTekno
İstanbul'da Uyuşturucu Satıcıları Mahalleyi Basıp Önüne Gelene Ateş Etti Benzine Bir Haftada İkinci Zam Geldi Söz Dizisindeki Şehit Sahnesi İzleyicileri Gözyaşlarına Boğdu Emeklilere 344 Lira Aile Yardımı