Vizyon Filmleri Her Çarşamba 8 Tl - Son Dakika

Vizyon Filmleri Her Çarşamba 8 Tl

29.03.2016 09:45
Vizyon Filmleri Her Çarşamba 8 Tl, System.String[]

Adana Optimum, “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmini indirimli izlemek isteyen sinemaseverleri AVM’ye çağırıyor.

Adana Optimum, "Batman v Superman: Adaletin Şafağı" filmini indirimli izlemek isteyen sinemaseverleri AVM'ye çağırıyor.

Her çarşamba devam eden "Halk Günü" kampanyasıyla, biletlerin 8 TL'den satışa sunulması, gişelerde bilet kuyrukları oluşturuyor. Kampanyalı bilet satışları, merakla beklenen ve son yılların üzerine en çok konuşulan filmi olan "Batman v Superman: Adaletin Şafağı"na da ilgiyi katladı. Filmi indirimli izlemek isteyenler, şimdiden gişelerin önünü doldurmaya başladı. Vizyondaki tüm filmlerde geçerli olan kampanya, genç yaşlı tüm sinemaseverlerin yüzünü güldürdü.

REKORLARLA BAŞLADI

2016'nın merakla beklenen filmi "Batman v Superman: Adaletin Şafağı", tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye'de de vizyona iddialı bir giriş yaptı. İki süper kahramanı buluşturan film, Türkiye'de ilk hafta sonunda 513 bin 873 kişi tarafından izlenerek, yabancı filmler arasında, 'tüm zamanların en iyi Mart açılış rekoru'nu kırdı. Filmin yapımcısı Warner Bros. Pictures'tan verilen bilgiye göre, film aynı zamanda tüm dünyada 424.1 milyon dolar hasılat elde ederek, 'tüm zamanların en yüksek süper kahraman filmi açılış rekorunu" da kırdı. Gişe cirosu olarak film, tüm zamanların en yüksek dördüncü açılış hasılatını elde etti.

Zack Snyder'in yönettiği filmin başrollerinde Oscar ödüllü Ben Affleck, Henry Cavill, Jesse Eisenberg, Gal Gadot ve Jeffrey Dean Morgan oynuyor. Senaryosunu David S. Goyer ile Chris Terrio'nun yazdığı filmin yapımcılığını Christopher Nolan ve Charles Roven üstlendi.

İKİ SÜPER KAHRAMAN AYNI FİLMDE

Senaryosunu David S. Goyer ile Chris Terrio'nun yazdığı filmin konusu şöyle:

"Man of Steel'deki büyük mücadelenin ardından Metropolis tam bir enkaza dönmüştür. Bu yeni dünya düzeninde Superman de tartışılan bir figür haline gelmiştir. Bazıları için hala umudun simgesi olan kahraman, sayısı giderek artan bir kesim tarafından ise dünyanın varlığına en büyük tehdit olarak görülmektedir. Bruce Wayne de Superman'i zararlı bulanlardandır ve onun verdiği zararları düzeltebilmek için Gotham'dan Metropolis'e gelir. İlk andan itibaren birbirinden hoşlanmayan ikili arasındaki mücadele amansız olur, ancak Lex Luthor'un yarattığı Doomsday bütün Metropolis için en büyük düşman haline gelince, Wonder Woman'ın da yardımıyla onu alt etmek için güçlerini birleştirirler." - ADANA

Vizyon Filmleri Her Çarşamba 8 Tl
Vizyon Filmleri Her Çarşamba 8 Tl
Vizyon Filmleri Her Çarşamba 8 Tl

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vizyon Filmleri Her Çarşamba 8 Tl - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Bir ay sonra evlenecek genç, erik ağacına kendini asarak intihar etti Pınar Altuğ, "Aldatan kadın mısınız?" sorusuna sert çıktı: Sana ne ya da kime ne! Havalandırmanın arızalanması pahalıya patladı: 20 bin tavuk telef oldu Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Bağ evinde canlı müzikli eğlence düzenleyip tepki çeken 14 kişiye toplamda 44 bin lira ceza Son Dakika: Türkiye'de 3 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 187 kişi vefat etti, 32 bin 381 yeni vaka tespit edildi