Vizyona Giren Yeni Filmler - Son Dakika

Vizyona Giren Yeni Filmler

06.06.2013 15:26
Vizyona Giren Yeni Filmler, System.String[]

Sinemaseverler bu hafta aksiyon, çocuk, aile, tarihi seçkilerin yer aldığı filmler ile buluşuyor.

Sinemaseverler bu hafta aksiyon, çocuk, aile, tarihi seçkilerin yer aldığı filmler ile buluşuyor. Yüksek bütçeli "Babadan Oğula" ve yerli tarihi bir yapım olan "Sarı Siyah" haftanın öne çıkan filmleri.

SAKSI OLMANIN FAYDALARI

Filmin kahramanları, karizmatik son sınıf öğrencileri, güzel ve özgür ruhlu Sam ile korku nedir bilmeyen, eşcinsel üvey kardeşi Patrick'in kanatları altına aldığı utangaç, duygusal ve çekingen Charlie. Film, büyüme sürecinin alt üst edici gelgitli hallerini aktarırken, kimlik sorunları, arkadaşlık, aile, konularını da masaya yatırıyor. Stephen Chobsky'nin yönettiği ve Logan Lerman, Kate Walsh, Ezra Miller ile Emma Watson'in oynadığı "Saksı Olmanın Faydaları" dokunaklı bir ergen hikayesi.

BABADAN OĞULA

Luke, Schenectady kasabasından geçerken eski sevgilisi Romina'nın yeni doğan bebeğinin kendisinden olduğunu öğrenir. Luke'un yolu çaylak polis memuru Avery ile kesiştiğinde şiddetli bir çatışma her ikisinin de yaşamını değiştirir. On beş yıl sonra, bu karşılaşmadan habersiz olan genç oğulları, hepsini kuşaklara yayılan bir kan davasına sürükleyecektir. Eva Mendes, Ryan Gosling, Bradley Cooper ile Ray Liotta'nın oynadığı "Babadan Oğula" Derek Cianfrance'in kamerasından çıktı. Film, Parlak kadrolu, yüksek bütçeli, heyecanla beklenen bu dramatik gerilim, babalar ve oğulların, hırsızlar ve polislerin, kahramanlar ve kötü adamların, intikam ve pişmanlığın kesiştiği bir dünyayı gözler önüne seriyor.

ARKADAŞIM MAX

Deniz, ailesi Bozcada'ya yeni taşınmış 7 yaşında yalnız bir çocuktur. Ada'da yolları Max ile kesişir ve o günden sonra hayatında hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Çünkü Max tüm kasabanın sevdiği Aliye Hanım'ın köpeğidir. Aliye Hanım, yeğeni tarafından kaçırılınca Deniz ve Max omuz omuza vererek kötülere karşı amansız bir mücadeleye girerler. Murat Şeker'in yönettiği ve Ani İpekkaya, İnci Türkay, Murat Akkoyunlu ile Ataberk Mutlu'in oynadığı "Arkadaşım Max", çocuk filmi.

SARI SİYAH

Yıl 1915. Osmanlı devleti dört cephede savaşmaktadır. Arıburnu'nda ciddi kayıtlar verilmesi üzerine Enver Paşa, Beyazıt meydanında miting yapar. Mitingin heyecanıyla, Çanakkale'de savaşmak isteyen 50 İstanbul Sultanisi öğrencisi 2. Tümene katılırlar. Okul müdürü Hüseyin Nazım Bey, her okulda olduğu gibi okulun bir kısmını hastaneye dönüştürerek duvarlarını sarıya boyatır. Levent Akçay'ın yönettiği ve Levent Akçay, Yusuf Güney, Burcu Binici ile Murat Göktepe'nin oynadığı "Sarı Siyah", dönem filmi.

İNTİKAM KURŞUNU

Jimmy Bobo kiralık bir katildir. New York Polis Departmanı'ndan genç bir polisle birlikte tehlikeli bir soruşturmanın içinde kalan ikili, ortak bir amaç uğruna ölüm kalım savaşına girer. İntikam için her şeyi feda edeceklerdir. Jimmy Bobo ile genç polisin arasında hiçbir ortak nokta yokmuş gibi görünse de, aralarında daha önce fark etmedikleri birçok benzerlik vardır. Walter Hill'in yönettiği ve Sylvester Stallone, Christian Slater, Jason Momoa ile Sarah Shahi'nin oynadığı "İntikam Kurşunu" aksiyon sevenler için.

BİLİNMEZE DOĞRU: STAR TREK

Atılgan'ın mürettebatı geri çağrıldığında, durdurulamaz bir terör gücünün dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Kaptan Kirk, kitle imha silahını yakalamak için özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında bir oyuna sürüklenirken, Kirk'ün müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecektir. J. J. Abrams'ın yönettiği "Bilinmeze Doğru: Star Trek"te Benedict Cumberbatch, Chris Pine, Zachary Quinto ile Zoe Saldana rol aldı.

Vizyona Giren Yeni Filmler
Vizyona Giren Yeni Filmler
Vizyona Giren Yeni Filmler
Vizyona Giren Yeni Filmler
Vizyona Giren Yeni Filmler
Vizyona Giren Yeni Filmler

Kaynak: CHA

Son Dakika Kültür Sanat Vizyona Giren Yeni Filmler - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı