Son Dakika Haberleri: Vodafone Arena'da Davutoğlu'ndan Şık Hareket

Vodafone Arena'da Davutoğlu'ndan Şık Hareket

3 yıl önce

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın resmi açılışında hükümet sahaya indi. Erdoğan'ın pasında Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun şık hareketi dikkatlerden kaçmadı.

Vodafone Arena'da Davutoğlu'ndan Şık Hareket, System.String[]

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın resmi açılış töreni dün gerçekleştirildi. Konuşmaların ardından protokolde yer alan isimler sahaya indi. Beşiktaş'ın 2.5 yılda yapımını tamamladığı Vodafone Arena stadyumunun protokol açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla yapıldı.

KOLTUKLARI DENEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan tribünde koltuğa oturdu, sahaya baktı. Oturma düzenini inceledi. Fikret Orman'dan bilgi aldı.

SEÇKİN KONUKLAR EŞLİK ETTİ

Aralarında Doğan Yayın Holding Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ'ın da bulunduğu çok sayıda seçkin davetli de sahaya indi. Açılış töreninde yer alan ve tribünde de görüntülenen eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın sahaya inen isimler arasında yer almaması dikkat çekti.

DAVUTOĞLU'NDAN ŞIK HAREKET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temsili olarak ilk başlama vuruşunu yaptı. Sonra da, Başbakan Davutoğlu ve 11. Cumhurbaşkanı Gül'ün de aralarında olduğu isimlerle karşılıklı olarak paslaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın pasında Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun şık hareketi dikkatlerden kaçmadı.

KALABALIK SAHAYI DOLDURDU

Basın mensupları da yoğun ilgi gösterince saha içinde zaman zaman itiş kakış yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan stadyumdaki incelemelerinin ardından Tarabya Köşkü'ne geçti. Bu sırada stat çevresinde yaşanan trafik yoğunluğunu yolda kalan bazı sürücüler korna çalarak protesto etti.
Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip

Kayınbiraderin, Ablasıyla Boşanmak Üzere Olan Eniştesini Öldürdüğü Anlar Kameraya Yansıdı