Son Dakika Haberleri: Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ Salihli'de

Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ Salihli'de

3 ay önce

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu, Manisa’nın Salihli ilçesini ziyaret etti.

Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ Salihli'de, System.String[]
Türkiye  Voleybol FederasyonuTVF) Başkanı Mehmet  Akif Üstündağ ile Liglerden Sorumlu Asbaşkan  Ahmet Göksu,  Manisa'nın  Salihli ilçesini ziyaret etti.

TVF Başkanı Üstündağ ve Asbaşkan  Göksu,  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda ile birlikte  Manisa Büyükşehir Belediyesi ve  Salihli Belediyesi işbirliğinde ilçeye kazandırılan  Atatürk Spor Salonu'nda incelemelerde bulundu.  Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımının büyük bir başarıya imza atarak, Sultanlar Ligi'nde mücadele ettiğini belirten Başkan Kayda, yeni sezonda  Atatürk Spor Salonu'nda Salihlili sporseverlere güzel maçlar izlettireceklerini söyledi. Başkan Kayda, nezaket ziyaretinde bulunan  Türkiye Voleybol Federasyonu Mehmet  Akif Üstündağ ile Liglerden Sorumlu Asbaşkan  Ahmet Göksu'ya teşekkür etti.

Türkiye  Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ ise, voleybolda söz sahibi olan  Salihli'nin uluslararası bir spor tesisine sahip olduğunu ifade ederek, yakın ilgisinden dolayı Başkan  Zeki Kayda'ya teşekkür etti. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Yayın Akışından Çıkartılan Çocuklar Duymasın Bir İlki Gerçekleştiriyor Şarkıcı Serkan Kaya, Şehitler İçin Skandal İfadeler Kullanan Nur Yerlitaş'ı Klibinden Çıkardı
Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den Zarrab Yorumu: Canı Cehenneme!