Son Dakika Haberleri: Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ Salihli'de

Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ Salihli'de

15 gün önce

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu, Manisa’nın Salihli ilçesini ziyaret etti.

Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ Salihli'de, System.String[]
Türkiye  Voleybol FederasyonuTVF) Başkanı Mehmet  Akif Üstündağ ile Liglerden Sorumlu Asbaşkan  Ahmet Göksu,  Manisa'nın  Salihli ilçesini ziyaret etti.

TVF Başkanı Üstündağ ve Asbaşkan  Göksu,  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda ile birlikte  Manisa Büyükşehir Belediyesi ve  Salihli Belediyesi işbirliğinde ilçeye kazandırılan  Atatürk Spor Salonu'nda incelemelerde bulundu.  Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımının büyük bir başarıya imza atarak, Sultanlar Ligi'nde mücadele ettiğini belirten Başkan Kayda, yeni sezonda  Atatürk Spor Salonu'nda Salihlili sporseverlere güzel maçlar izlettireceklerini söyledi. Başkan Kayda, nezaket ziyaretinde bulunan  Türkiye Voleybol Federasyonu Mehmet  Akif Üstündağ ile Liglerden Sorumlu Asbaşkan  Ahmet Göksu'ya teşekkür etti.

Türkiye  Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ ise, voleybolda söz sahibi olan  Salihli'nin uluslararası bir spor tesisine sahip olduğunu ifade ederek, yakın ilgisinden dolayı Başkan  Zeki Kayda'ya teşekkür etti. - MANİSA

Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu Dondurma Çubuğundan 500 Bin Liralık Araba Kazandı ama Şimdi Kara Kara Düşünüyor
NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!