Son Dakika Haberleri: Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ Salihli'de

Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ Salihli'de

10 ay önce

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu, Manisa’nın Salihli ilçesini ziyaret etti.

Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ Salihli'de, System.String[]
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu, Manisa'nın Salihli ilçesini ziyaret etti.

TVF Başkanı Üstündağ ve Asbaşkan Göksu, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde ilçeye kazandırılan Atatürk Spor Salonu'nda incelemelerde bulundu. Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımının büyük bir başarıya imza atarak, Sultanlar Ligi'nde mücadele ettiğini belirten Başkan Kayda, yeni sezonda Atatürk Spor Salonu'nda Salihlili sporseverlere güzel maçlar izlettireceklerini söyledi. Başkan Kayda, nezaket ziyaretinde bulunan Türkiye Voleybol Federasyonu Mehmet Akif Üstündağ ile Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu'ya teşekkür etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ ise, voleybolda söz sahibi olan Salihli'nin uluslararası bir spor tesisine sahip olduğunu ifade ederek, yakın ilgisinden dolayı Başkan Zeki Kayda'ya teşekkür etti. - MANİSA

YORUMLAR


Kaybolan Minik Leyla'yı Arama Çalışmalarına Kadavra ve Ceset Arama Köpekleri de Katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçim Zaferi İsrail Meclisini Karıştırdı

Fatih Portakal'dan Muharrem İnce'ye Sert Sözler: Yaptığınız Kaybetme Psikolojisi Sonucu