Voleybol: Türkiye Bayanlar 3. Voleybol Ligi - Son Dakika

Voleybol: Türkiye Bayanlar 3. Voleybol Ligi

26.11.2012 18:40
Voleybol: Türkiye Bayanlar 3. Voleybol Ligi, System.String[]

Türkiye Bayanlar 3.Voleybol Ligi D Grubu'nda mücadele eden Tarsus Belediyespor, sezonun 4.karşılaşmasını da galibiyetle kapatarak liderliğini sürdürdü.

Türkiye Bayanlar 3. Voleybol Ligi D Grubu'nda mücadele eden Tarsus Belediyespor, sezonun 4. karşılaşmasını da galibiyetle kapatarak liderliğini sürdürdü.

Antrenör Hasan Baykara, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Mersin Pamukpor maçında, karşılaşmanın 1. setini 25-15, 2. ve 3. setini 25-17 kazanarak, önemli bir engeli daha aştıklarını söyledi.

Baykara, 4 maçta 4 galibiyet almanın sevincini yaşadıklarını belirterek,

"Karşılaşmadan 3-0'lık galibiyetle ayrılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sporcuların gösterdikleri performanstan ve çıkardıkları başarılı oyundan memnuniyet duyduk. Yeni sezonun ilk 4 karşılaşmasını da kazanarak 12 puanla liderliğimizi sürdürüyoruz" diye konuştu.

Muhabir: Selahattin Özbozkurt/ Mustafa Çiftçi

Yayıncı: Volkan Kaşık - MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Voleybol: Türkiye Bayanlar 3. Voleybol Ligi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın yayını bir ayda 11 milyon kez izlendi Azerbaycan, Ermenistan ordusuna ait iki İHA'yı düşürdü Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Yakalı toy kuşu, 7 yıl sonra bu kez Trabzon'da görüldü BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti