Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe'yle Sözleşmesi Biten Volkan Demirel, 2 Yıllık Yeni Teklifi Kabul Etti

Fenerbahçe'yle Sözleşmesi Biten Volkan Demirel, 2 Yıllık Yeni Teklifi Kabul Etti

5 ay önce

Fenerbahçe'yle sözleşmesi sona eren Volkan Demirel, sarı-lacivertli kulübün yaptığı 2 yıllık teklife "evet" dedi.

Fenerbahçe'nin kaptanlarından olan ve bu sezon sözleşmesi sona eren başarılı file bekçisi  Volkan Demirel'de sürpriz gelişme...

Sarı-lacivertlilerde unutulmaz maçlarda unutulmaz performanslara imza atan, bir süredir kaptanı olduğu takımda ağabeylik rolünü de üstlenen Volkan, 35 yaşında bir ilke imza atarak 2 senelik sözleşmeye 'evet' dedi.

"MUTLAKA ORTADA BİR YOLDA BULUŞURUZ"

Kontratı her bittiğinde sarı-lacivertli yöneticilerle yaptığı toplantılarda, "Ben gönülden F.Bahçeliyim. Mutlaka ortada bir yolda buluşuruz" diyerek sözleşme uzatırken bir sıkıntı yaşamadı.

Başkan  Aziz Yıldırım, Volkan için devre arasından sonra yapılan ilk görüşmede 1+1 yıllık sözleşme teklifinde bulundu.

"OLURSA 2 YILLIK SÖZLEŞME İSTİYORUM"

Uzun zamandır düşündüğü bu öneri karşısında gelgitler yaşayan tecrübeli file bekçisi, sezon bitimiyle birlikte kararını yöneticilerle paylaşırken, "Sizlerden hiçbir şey talep etmiyorum. Alacağım ücretin takdirini de size bırakıyorum. Bu kulübe çok şey borçluyum. Bugün  Volkan Demirel olduysam  F.Bahçe sayesinde. Gözümü burada açtım. Futbolu da burada bırakmak istiyorum."

"Tüm şartlarınıza evet diyorum, ekstra hiçbir şey de talep etmeye niyetim yok. Sadece 1+1 yıllık mukavele istemiyorum. Seneye tekrar sözleşme imzalayacak mıyım diye düşünmektense 2 yıl daha buradayım diye düşünmek beni daha da rahatlatır. Olursa 2 yıllık olsun" dedi.

"REKABETE HAZIRIM"

Yöneticiler de maddi anlamda tüm yetkiyi ve rakamı kendilerine bırakan Volkan'ın bu jestine 2 yıllık sözleşmeyle karşılık verdi. Bu arada yapılan görüşmelerde iddialı açıklamalar da yapan kaptan, "Hangi transfer, hangi isim gelirse gelsin rekabete hazır olduğumu bilmenizi isterim."

"Bu rekabet kalede başarıyı getirir. Kendime baktığım ve ağır bir sakatlık yaşamadığım taktirde başarılı maçlar çıkaracağıma inanıyorum" şeklinde konuştu.


Sevgilisinin Ata Tecavüz Ettiğini Gören Kadın Onu Terk Etti CHP'li Vekil Aytun Çıray Partisinden İstifa Etti, Akşener'in Partisine Katılacağını Açıkladı
İstifa Eden Recep Altepe, Erdoğan'ın Asker Arkadaşı Çıktı