Volkan Demirel: İlk Yarıyı İstediğimiz Yerde Bitirmek İstiyoruz - Son Dakika

Volkan Demirel: İlk Yarıyı İstediğimiz Yerde Bitirmek İstiyoruz

25.11.2012 22:10
Volkan Demirel: İlk Yarıyı İstediğimiz Yerde Bitirmek İstiyoruz, System.String[]

Fenerbahçeli Volkan Demirel, takım olarak iyi yolda gittiklerini ve ilk yarıyı istedikleri şekilde bitirmek istediklerini söyledi.

Fenerbahçeli Volkan Demirel, takım olarak iyi yolda gittiklerini ve ilk yarıyı istedikleri şekilde bitirmek istediklerini söyledi.

Sarı-lacivertli takımın kendi sahasında Gençlerbirliği'ni 4-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısına katılan tecrübeli kaleci, ilk 30 dakikada istenmeyen bir oyun ortaya koyduklarını kaydederek, "İlk yarının sonlarına doğru golü bularak kendimize geldik. Oyunun kontrolü bize geçti. Sık aralıklarla maç oynuyoruz, buna bağlı yorgunluk oluşuyor. İkinci yarıdaki oyunumuzu oynarsak zaten skor kendiliğinden geliyor. Zamana ihtiyaç var diyorduk o zamana yaklaşıyoruz. İyi yolda gidiyoruz. İlk yarıyı istediğimiz şekilde bitirmek istiyoruz." diye konuştu.

Bir gazetecinin "Geçen hafta yaşanan olaylardan sonra hakeme bir güvensizlik mi vardı?' şeklindeki soruya ise yıldız oyuncu, "Ben kendi bulunduğum noktadan gördüğüm kadarıyla verilmeyen bir penaltı var gibiydi. Bize çok kolay verilen penaltılar maalesef kolay çalınmıyor. Geçen hafta yaşananlardan dolayı maalesef hakımızın yenildiğini düşünüyoruz. Hakemlere yüklenmek istemiyoruz. Sadece normal davranış gösterilmesini bekliyoruz. Eğer bu akşam kazanamasak yine verilmeyen penaltı tartışılacaktı. Hakemler doğru kararları verseler sorun olmaz." diye cevapladı.

Volkan Demirel: İlk Yarıyı İstediğimiz Yerde Bitirmek İstiyoruz

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Volkan Demirel: İlk Yarıyı İstediğimiz Yerde Bitirmek İstiyoruz - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı