Volkswagen'de Yaza Veda Kampanyası - Son Dakika

Volkswagen'de Yaza Veda Kampanyası

07.09.2012 13:42
Volkswagen'de Yaza Veda Kampanyası, System.String[]

Volkswagen Finans yaza özel düzenlediği kampanya ile Volkswagen marka binek ve ticari araçlar için yüzde 0,99'dan başlayan oranlarda kredi imkanı sunuyor.

Volkswagen Doğuş Finans (VDF) çatısı altında hizmet veren Volkswagen Finans yaza özel düzenlediği kampanya ile Volkswagen marka binek ve ticari araçlar için yüzde 0,99'dan başlayan oranlarda kredi imkanı sunuyor.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada, Volkswagen müşterilerinin araç kredisinin yanı sıra VDF'nin sigorta ürünlerinden de faydalanarak kredi faiz oranlarında avantajlardan yararlanabildiği belirtildi. Volkswagen Finans'ın sunduğu kampanya kapsamında Volkswagen marka binek ve ticari araçlar için 0-60 ay arası kredi faiz oranlarının yüzde 1,09'dan başladığı, kredi kapsamında VDF sigorta ürünlerinden ikisinin tercih edilmesi durumunda yine aynı vadeler için kredi faiz oranlarının yüzde 0,99'a kadar gerilediği ifade edildi.

Açıklamaya göre, VDF çatısı altında hizmet veren Volkswagen Finans'ın düzenlediği kampanya kapsamında uzatılmış garanti, kasko, kredi koruma sigortası gibi sigorta ürünlerinden ikisini tercih edenler, yüzde 0,99 cazip kredi faiz oranlarından yararlanabiliyor. Kampanya faiz oranlarından faydalanmak isteyenler ayrıca Volkswagen markasına özel ayrıcalıklı hizmetlerin sunulduğu Volkswagen Kasko'yu da kredilerine ekleyebiliyor.

Muhabir: Bahar Kara

Yayıncı: Affan Kulunyar - İSTANBUL

Volkswagen'de Yaza Veda Kampanyası

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Volkswagen'de Yaza Veda Kampanyası - Son Dakika


Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar