Volkswagen Facebook'ta Rekor Kırıyor - Son Dakika

Volkswagen Facebook'ta Rekor Kırıyor

17.02.2012 15:20
Volkswagen Facebook'ta Rekor Kırıyor
, System.String[]

Doğuş Otomotiv-Volkswagen Ticari Araç'ın Facebook sayfası 100 bini aşkın kişi tarafından beğenildi.

Volkswagen Ticari Araç, hafif ticari araç siteleri arasında tüm dünyada Amerika'nın ardından ikinci sırada yer alırken, Avrupa'da ise en yüksek sayıda takipçiye sahip facebook sayfası oldu.

Nisan 2011 tarihi itibarıyla devreye alınan Volkswagen Ticari Araç Facebook sayfası, bir yıldan kısa bir sürede 100 bini aşkın üyeye ulaştı.

Volkswagen Ticari Araç modellerine ilgi duyanların tüm model gamına ait fotoğraf ve videolarına ulaşabildikleri sayfa, ayrıca markayla ilgili son haberlere de yer veriyor.

Dönemsel kampanya duyurularının da yapıldığı sayfada ziyaretçiler, Volkswagen Ticari Araç tarafından hazırlanan oyunlar, aplikasyonlar ve ödüllü yarışmalardan da faydalanabiliyorlar.

Dijital platformların otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmalar açısından öneminin arttığı dönemde Volkswagen Ticari Araç, hafif ticari araç sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında Facebook kullanıcı sayısı itibarıyla tüm dünyada ikinci sırada yer aldı.

Volkswagen Facebook'ta Rekor Kırıyor </p><p>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Otomobil Volkswagen Facebook'ta Rekor Kırıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü