Korona salgınının başladığı Vuhan'dan skandal görüntüler! Kantin çalışanı sebzeleri ayağıyla yıkadı - Son Dakika

Korona salgınının başladığı Vuhan'dan skandal görüntüler! Kantin çalışanı sebzeleri ayağıyla yıkadı

10.11.2020 14:13

Salgının başladığı Çin'in Vuhan kentindeki bir üniversiteye ait kantinde personelin tencereye ayağını sokarak içindeki sebzeleri yıkadığı görüntüler izleyenleri şoke etti. Yaşanan olaya sosyal medyadan çığ gibi tepki büyürken, söz konusu çalışanın işine son verildi.

Aylardır devam eden koronavirüs salgını, Çin'in Vuhan kentinde meydana gelmiş ve tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına almıştı. Virüsle mücadele devam ederken, Vuhan Donghu Üniversitesi'nden skandal görüntüler geldi.

AYAKLARIYLA SEBZE YIKADI

Üniversite kantininde bir personelin tencereye ayağını sokarak içindeki sebzeleri yıkadığına dair görüntüler izleyenleri şoke etti.

DÜŞEN ETLERİ GERİ KOYDU

Kantin çalışanı, sebzeleri ayağıylayıkayıp ezerken başka bir görevli ise yere düşmüş etleri tepsiye geri koymaya başladı.

Cep telefonuyla çekilen görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından tepki çığ gibi büyüdü. Kantinin hizmete kapatıldığı belirtilirken, çalışanın işine son verildiği belirtildi.

Korona salgınının başladığı Vuhan'dan skandal görüntüler! Kantin çalışanı sebzeleri ayağıyla yıkadı

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Korona salgınının başladığı Vuhan'dan skandal görüntüler! Kantin çalışanı sebzeleri ayağıyla yıkadı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Vaka ve ölüm sayıları kontrolden çıkan İngiltere, ülkeye giriş-çıkışları kapatıyor '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı Türkiye'nin Kovid-19 aşı programındaki başarısı dünya gündeminde TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz