"Vuslat"ın ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı - Son Dakika

"Vuslat"ın ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı

04.09.2019 13:57

TRT1'in yeni sezon heyecanla beklenen dizisi Vuslat'a dört yeni isim katıldı.

Yapımcılığını A23 Medya'nın üstlendiği, senaryosunu Betül Yağsağan'ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Barış Yöş'ün üstlendiği Vuslat dizisinin yeni sezonu için geri sayım başladı. Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür'ün paylaştığı dizinin yeni sezon çekimleri hızla devam ederken, dizinin kadrosuna son dönemlerde adlarından sıkça söz edilen Onur Seyit Yaran, Yaprak Durmaz, Ergül Miray Şahin ve Büşra Yılmaz dahil oldu.

Onur Seyit Yaran, dizide imadan ve dolaylı yoldan anlatımdan uzak, açık sözlü, yatırım uzmanı Enes'i canlandırırken, zeki ve hırslı, yirmili yaşlarının başında, üniversiteden yeni mezun olmuş ve holdingte stilist olarak çalışmaya başlayan "Damla" karakterini ise sevilen oyuncu Yaprak Durmaz canlandıracak. Takıntılı ve tehlikeli olabilecek bir karakteri canlandıracak olan Büşra Yılmaz, dizide yirmili yaşlarında, bakımlı ve güzel bir stajyere can verecek. Otuzlu yaşlarının başında, enerjik ve atletik ve mesleğinin gereği sert bir mizaca sahip gözü kara bir polisi canlandıracak olan Ergül Miray Şahin dizide "Yağmur" karakterine can verecek.

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür'ün paylaştığı; kadrosundaki isimler ...

Yaprak Durmaz
Onur Seyit Yaran
Ergül Miray Şahin
Büşra Yılmaz
 Vuslat ın ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı
 Vuslat ın ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı
 Vuslat ın ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı
 Vuslat ın ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı
 Vuslat ın ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Vuslat'ın ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Bursa'da pompalı dehşeti! Araç içinde saldırıya uğrayan iki arkadaş hayatını kaybetti Gazeteci Orhan Uğuroğlu'nun evinin önünde saldırıya uğradığı anlar kameraya yansıdı Fenerbahçe, anlaşma sağladığı Macar stoper Szalai'yi İstanbul'a getiriyor ABD'de endişe veren yeni bir koronavirüs mutasyonu tespit edildi Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum