Warcraft 3 Geri mi Dönüyor? - Son Dakika

Warcraft 3 Geri mi Dönüyor?

14.08.2017 01:10
Warcraft 3 Geri mi Dönüyor?, System.String[]

Blizzard ilginç işler peşinde koşmaya devam ediyor.

Blizzard ilginç işler peşinde koşmaya devam ediyor. Bunlardan en önemlisi geçtiğimiz günlerde büyük bir turnuva ile birlikte açılışı yapılan StarCraft HD Remastered. Diğeri de tabii ki merakla beklenen Diablo 2 HD Remastered sürümü.

Warcraft 3 test sunucusu açıldı!

Fakat bugün yapılan resmi açıklamayla birlikte çok sevilen ve tarihin en iyi strateji oyunlarından biri olarak gösterilen Warcraft 3 için resmi bir test sunucusunun açıldığı duyuruldu.

Uzun süredir Warcraft 3 için hiçbir hamle yapmayan Blizzard"ın böyle bir sunucuyu aktif etmesi ise akıllara daha önce ortalıkta dolaşan Warcraft 3 HD Remastered sürümü dedikodularını getirdi.

Yani Blizzard, açtığı test sunucusuyla birlikte Warcraft 3"ü yenilemek için çalışmalarını başlatmış olabilir. Şimdilik rüya gibi görünse de, yakın zamanda bu işin aslının ortaya çıkacağından da eminiz.

Hatırlarsanız geçtiğimiz dönemde de Blizzard"ın iş ilanlarında ortaya çıkan birkaç detay sayesinde bu yapımların HD Remastered olarak yeniden yapılacağı neredeyse kesinleşmişti.

Warcraft 3 Geri mi Dönüyor?

Kaynak: Shiftdelete

Son Dakika Teknoloji Warcraft 3 Geri mi Dönüyor? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Merkez Bankası'nın sıkılaştırma adımlarıyla kredi ve mevduat faizleri yükseldi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz'le, görevden alınacağı iddia edilen Fatih Terim arasındaki görüşme başladı Son Dakika! Erdoğan'dan Fransız malları için boykot çağrısı: Sakın satın almayın Son dakika: Kamu bankalarından yeni destek paketi: KOBİ'lere 100 bin liraya kadar kredi verilecek Metro raylarına düşen ve üzerinden 2 vagon geçen kızın mucize kurtuluşu Şevval Şahin'e destek olmak isteyen Şeyma Subaşı'nın "Kıskanç milletiz" sözleri tepki çekti