Webtekno YouTube Kanalına Video Editörü (Kurgucu) Arıyoruz! - Son Dakika

Webtekno YouTube Kanalına Video Editörü (Kurgucu) Arıyoruz!

13.06.2019 15:37
Webtekno YouTube Kanalına Video Editörü (Kurgucu) Arıyoruz!, System.String[]

YouTube Türkiye'nin en büyük teknoloji kanalı Webtekno'nun kurgu işlerinden sorumlu olacak, hızlı ve yetenekli bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

Daha önce video kurgulama işinde çalışmışsan, elinde bize gösterebileceğin örnek işler de varsa hoş geldin. Webtekno YouTube ekibi, video editörü olarak çalışacak Sebastian Loeb kadar bilgisayara hakim, kurgu yaparken de Schumacher kadar hızlı bir takım arkadaşı arıyor.

Elbette bu işi yapman için Adobe Premiere Pro, After Effects ve Photoshop gibi önemli programları yalamış yutmuş olman lazım. Bildiğin üzere ofisimiz İzmir'de bulunduğu için bizimle çalışacak arkadaşımızı da tam zamanlı olarak, İzmir'de ve aramızda görmek istiyoruz.

Eğer kendini yeterli görüyorsan başvuru formuna buradan ulaşabilirsin.

Not: Form ile göndereceğin örnek işlerinin YouTube ya da Vimeo gibi platformlardaki bağlantısını göndermen gerekiyor. WeTransfer ya da benzer yollarla yapılan başvuruları kabul edemiyoruz. Eğer videoların yayınlanmamışsa, YouTube'a liste dışı olarak yükleyip bağlantısını gönderebilirsin.

Webtekno YouTube kanalına ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

Webtekno YouTube Kanalına Video Editörü (Kurgucu) Arıyoruz!

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Webtekno YouTube Kanalına Video Editörü (Kurgucu) Arıyoruz! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

BM duyurdu: Libya'da taraflar kalıcı ateşkes için anlaşmaya vardı Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren olay: Sokaktan hayretler içinde geçtim Bakan Koca'nın açıklamalarının ardından İstanbul'da uzun test kuyrukları oluştu Eşinin evi terk etmesine dayanamayıp kendini astı İyi niyetinin kurbanı oldu: Eksik adres nedeniyle darbedilen kuryenin yaşama şansı milyonda bir