Son Dakika Haberleri: Wep Sayfasını En Etkili Kullanan Lise

Wep Sayfasını En Etkili Kullanan Lise

2 yıl önce

Kale ilçesindeki Ethem Özsoy Çok Programlı Anadolu Lisesi, web sayfasını en etkin kullanan okullar sıralamasında Türkiye birincisi oldu.

Wep Sayfasını En Etkili Kullanan Lise, System.String[]
Kale ilçesindeki Ethem Özsoy Çok Programlı Anadolu Lisesi, web sayfasını en etkin kullanan okullar sıralamasında Türkiye birincisi oldu.

Milli Eğitim Bakanlığının eğitim yılı başında başlattığı "Okul Web Siteleri Etkin Kullanım Performansı"na göre, Kale Ethem Özsoy Çok Programlı Anadolu Lisesi, Türkiye'de 53 bin 834 okul/kurum arasında birinci oldu.

Kale Milli Eğitim Müdürü Nurettin Tıkım, yaptığı açıklamada, ilçelerinin eğitimde başarısıyla adından söz ettirdiğini belirterek, bu başarıda herkesin payı olduğunu söyledi.

Okul idarecileri, öğretmenler ve öğrencilerin gayretli çalışmalarının memnuniyet verici olduğunu dile getiren Tıkım, "İnşallah ilçemizde eğitim çıtasını yükselmek için İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün bize vermiş olduğu destek ve katkılara teşekkür ediyoruz. Önemli olan bu başarıyı devam ettirmek. Bunun için daha çok çalışmalıyız." dedi.

Okul Müdürü Mustafa Kösece de, okul web sitesi komisyonu kurarak siteyi etkinleştirdiklerini ifade ederek, "Önümüze önce ilçe birinciliği, il birinciliği hedefleri koyduk ve kısa sürede birinciliği kazandık. Günlük haber ve duyurular ile ekibimiz ve öğrencilerimiz canla başla uğraştık.

Ziyaretçilerimiz sayesinde, web site ekibimiz ve öğrencilerimizin emekleri ile Türkiye birinciliğini gururla almış bulunmaktayız. Hedefimiz bu başarıyı değerli ziyaretçilerimizle haziran sonuna kadar sürdürmek." şeklinde konuştu.Nasıl Yapıldığını Sadece İki Kişi Biliyor! Günde Bin Tane Üretilip Türkiye'nin Dört Bir Yanına Satılıyor Poşet Formalı Küçük Messi'nin Annesi Konuştu: Her Gün Ölüm Korkusuyla Yaşıyoruz

İstanbul'da Yine Aynı Korku! Balat'ta 4 Katlı Bina Çöktü