Kim Kardashian'la Kanye West arasında sular durulmuyor! Arabada ağladı - Son Dakika

Kim Kardashian'la Kanye West arasında sular durulmuyor! Arabada ağladı

Ermeni asıllı TV şov yıldızı Kim Kardashian ve rapçi Kanye West, önceki gün ABD'nin Wyoming eyaletinde araçlarının içinde görüntülendi. Kim'in gözyaşlarına boğulduğu sırada Kanye'nin de oldukça sinirli olması dikkatlerden kaçmadı. Çiftin bir süredir evliliklerinin problemli olduğu söyleniyor.

Son dönemde ABD başkanı adayı olması ve yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Kanye West ile eşi Kim Kardashian arasında sular durulmuyor. Basından kaçamayan çift, arabanın içinde hararetli bir şekilde tartışırken görüntülendi. Kim'in gözyaşlarına boğulduğu anlarda Kanye'nin sinirli tavırları dikkat çekti.

KANYE, KİM'İ MEEK MILL İLE İLİŞKİ YAŞAMAKLA SUÇLAMIŞTI

Kim Kardashian ve Kanye West'in arasının bir süredir kötü olduğu ileri sürülüyordu. 43 yaşındaki Kanye West, önceki gün Twitter üzerinden eşi Kim Kardashian'ı Meek Mill ile ilişki yaşamakla suçladı.

BOŞANMAK İSTİYOR

West, geçen hafta Twitter'da yaptığı açıklamalarda 1 yıldır Kim Kardashian'la boşanmaya çalıştığını yazıp, kısa süre içinde mesajını silmişti. West daha önce de başkanlık kampanyası için düzenlediği ilk mitingde eşinden kürtaj yaptırmasını istediğini söyleyip gözyaşlarına boğulmuştu.

KİM'İN ANNESİNİ IRKÇILIKLA SUÇLAMIŞTI

Kanye West, 2018 yılından bu yana Kim kardashian'dan boşanmaya çalıştığını da söylemişti. West, daha da ileri gidip kayınvalidesi Kris Jenner'ı, Kuzey Kore Lideri Kim Jong Un'a benzetip ondan Kris Jong Un olarak söz etmişti. West, Kris Jenner'ı "Beyaz ırkın üstünlüğüne inanan biri" olarak da tanımlamıştı.

KİM, KANYE'NİN BİPOLAR BOZUKLUĞU OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Bu olayların ardından bir açıklama yapan Kim Kardashian, eşi Kanye West'in bipolar bozukluğu olduğunu belirtip böyle durumlarda "Kendisini güçsüz" hissettiğini ifade etmişti. Kanye West de daha sonra Twitter üzerinden eşi Kim Kardashian'dan özür dilemişti.

2014'TE DÜNYAEVİNE GİRMİŞLERDİ

39 yaşındaki Kim Kardashian ile Kanye West 2014 yılında evlendi. Magazin basınının "Kim-ye" olarak adlandırdığı çiftin ikisi normal yollarla doğan, diğer ikisi de taşıyıcı anne tarafından dünyaya getirilen dört tane çocuğu bulunuyor.

Kim Kardashian ve Kanye West arasında sular durulmuyor: Arabada ağladı
Kim Kardashian ve Kanye West arasında sular durulmuyor: Arabada ağladı
Kim Kardashian ve Kanye West arasında sular durulmuyor: Arabada ağladı
Kim Kardashian ve Kanye West arasında sular durulmuyor: Arabada ağladı
Kim Kardashian'la Kanye West arasında sular durulmuyor! Arabada ağladı
YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Oyuncu Afra Saraçoğlu, K-Pop dansıyla izleyenleri kendinden geçirdi Beyrut'ta güvenlik güçleri ile protestocular arasında çatışma çıktı: 1 polis memuru öldü, 238 kişi yaralandı Rocky'nin yıldızı Dolph Lundgren 38 yaş küçük nişanlısıyla tatilde Son dakika: Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada bir asker şehit oldu Son Dakika: Türkiye'de 8 Ağustos günü koronavirüs nedeniyle 16 kişi vefat etti, 1172 yeni vaka tespit edildi Belediyenin ortağı olduğu şirketin malzemelerini çalışanlar çaldı Karabük'te bir köyde 7 koronavirüs vakası görüldü, 578 kişi karantinaya alındı Milli futbolcu Enes Ünal, eşiyle Bodrum'da tatilin tadını çıkarıyor Lübnan Başbakanı Diyab, erken genel seçim kanunu pazartesi günü Bakanlar Kurulu'na sunacak Haluk Levent, yanarak kül olan bölgeyi ağaçlandırma sözünü tutamayınca özür diledi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Ben Türkmenim" diyen herkese vatandaşlık verilecek Medipol Başakşehir, Hasan Ali Kaldırım ile 3 yıllık sözleşme imzaladı Galatasaray, Babel ve Belhanda'yı gönderilecekler listesine koydu beIN SPORTS, Melih Şendil'in cinsiyetçi yorumlarını kınayan bir açıklama yaptı Kısıtlamalar geri mi geliyor? Bilim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü yanıt verdi