Wijnaldum, PSG İle Şampiyonlar Ligi'ni Kazanmak İstiyor! - Son Dakika

Wijnaldum, PSG İle Şampiyonlar Ligi'ni Kazanmak İstiyor!

11.06.2021 15:00

Liverpool'dan üç yıllık sözleşmeyle Paris Saint-Germain'e katılan Gini Wijnaldum, sonra gözünü Şampiyonlar Ligi'ni kazanmaya dikti.

Liverpool'dan üç yıllık sözleşmeyle Paris Saint-Germain'e katılan Gini Wijnaldum, sonra gözünü Şampiyonlar Ligi'ni kazanmaya dikti.

Wijnaldum, PSG İle Şampiyonlar Ligi'ni Kazanmak İstiyor!

Kaynak: Dugout

Son Dakika Spor Wijnaldum, PSG İle Şampiyonlar Ligi'ni Kazanmak İstiyor! - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Mehmet Ceyhan'dan aşı üreticilerine ağır suçlama: 3. doz gerekliliği aşıya pazar arama çalışmalarından bir tanesi 10:22 Mehmet Ceyhan'dan aşı üreticilerine ağır suçlama: 3. doz gerekliliği aşıya pazar arama çalışmalarından bir tanesi Filipinler Devlet Başkanı Duterte koronavirüs aşısı olmak istemeyenleri hapse atmakla tehdit etti 10:18 Filipinler Devlet Başkanı Duterte koronavirüs aşısı olmak istemeyenleri hapse atmakla tehdit etti Dinlenmek için mola veren işçi, mermer bloğun altında kalarak korkunç şekilde hayatını verdi 10:10 Dinlenmek için mola veren işçi, mermer bloğun altında kalarak korkunç şekilde hayatını verdi
Yıllarca bir tarihin üzerinde oturmuşlar! Arkeologlar Şanlıurfa'da yeni bir keşif yaptı 10:09 Yıllarca bir tarihin üzerinde oturmuşlar! Arkeologlar Şanlıurfa'da yeni bir keşif yaptı Milyarlarca dolar buhar oldu! Elon Musk'ın popülerleştirdiği Dogecoin'de sert düştü 10:02 Milyarlarca dolar buhar oldu! Elon Musk'ın popülerleştirdiği Dogecoin'de sert düştü Kılıçdaroğlu'nun 09:57 Kılıçdaroğlu'nun "boomer" göndermesi tepki çekti! Peki boomer ne demek?
Mine Tugay yine gündem oldu! 42 yaşında jakuziye girip poz verdi 09:39 Mine Tugay yine gündem oldu! 42 yaşında jakuziye girip poz verdi AK Parti'nin ilçe toplantısında skandal görüntü! Türk Bayrağı'nın üzerinde yemek yenildi 09:14 AK Parti'nin ilçe toplantısında skandal görüntü! Türk Bayrağı'nın üzerinde yemek yenildi
Advertisement