Will Smith, Suicide Squad 2 Filminin Kadrosundan Çıkarıldı - Son Dakika

Will Smith, Suicide Squad 2 Filminin Kadrosundan Çıkarıldı

28.02.2019 10:30
Will Smith, Suicide Squad 2 Filminin Kadrosundan Çıkarıldı, System.String[]

Suicide Squad'ın devam filmiyle ilgili son ayarlamalar yapılırken, ilk filmin en büyük yıldızlarından Will Smith'in filmden ayrılacağı kesinleşti.

Suicide Squad'ın ilk filmi, gişede fena bir grafik çizmemiş olsa da DC'nin sinema evrenindeki karizmasını ciddi anlamda çizdirmişti. Film kırpıla kırpıla 6 dakikaya indirilmiş Joker sahneleriyle ve hem klişe hem de yavan senaryosuyla eleştirmenlerden hiç de iyi yorumlar alamamıştı.

Ancak DC'nin tıpkı Marvel gibi girift ve kendini yenileyen bir sinematik evren kurma planı var ve Suicide Squad bu konuda oldukça önemli. Yeni filmin hazırlıkları tam gaz sürerken, filmin kadrosu da yavaş yavaş şekilleniyor. Warner Bros'un kadroyu şekillendirirken iki ismi kaybetmek istemediği biliniyordu: Deadshot rolünde izlediğimiz Will Smith ve Harley Quinn rolündeki Margot Robbie.

Margot Robbie cephesinde bir sorun yok ancak Warner Bros ve Will Smith'in yolları ayrılmışa benziyor. Aslında film konusunda iki tarafın da herhangi bir sorunu veya endişesi yoktu. Ancak Smith ile Warner Bros'un takvimle ilgili düşünceleri birbirinden o kadar farklıydı ki Warner Bros, kendisini filmin kadrosundan çıkarmak durumunda kaldı. Deadshot karakteri filmde olacak mı olmayacak mı şu an için muamma.

Will Smith, Suicide Squad 2 Filminin Kadrosundan Çıkarıldı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Will Smith, Suicide Squad 2 Filminin Kadrosundan Çıkarıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronaya yakalanan Cemal Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti: İnsan değilsiniz Son Dakika: Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin resmen sportif direktörü oldu Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Vestel, iki İngiliz beyaz eşya firmasını satın aldı Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 20 kişi yaşamını yitirdi Saadet Işıl Aksoy, bebeğinin yüzünü neden göstermediğini açıkladı: Sapıklar varken paylaşmam