Will Smith'ten Yeni Proje - Son Dakika

Will Smith'ten Yeni Proje

01.09.2015 21:46

Will Smith sezonu Concussion adlı yeni film projesiyle açıyor.

concussion turkish player

Will Smith sezonu Concussion adlı yeni film projesiyle açıyor. Smith her ne kadar sinema dünyasına bir dönem ara vermiş olsa da bu dönem içerisinde yer alacağı bu sinema projesi onun için çok önemliydi.

Concussion'ın ana teması Amerikan Futbol Ligi oyuncularının sosyo-psikolojik yönlerinin öne serilmesidir. Filmde Smith'in yanı sıra Alec Baldwin, Luke Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Arliss Howard, Paul Reiser, David Morse ve Albert Brooks gibi oyuncular da yer almaktadır. Filmin yapımcılığını ise Ridley Scott üstleniyor.

Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Habere ulaşmak için- turkishplayer.com

Will Smith'ten Yeni Proje
Will Smith'ten Yeni Proje

- Kaynak: Turkishplayer.com

Son Dakika Teknoloji Will Smith'ten Yeni Proje - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Son Dakika! 20 yaş altı ve 65 yaş üstü olanlar cuma namazı saatlerinde yasaktan muaf olacak Yeni Merih Demiral olması beklenen Berke Önde, Vitoria'dan ayrıldı Kılıçdaroğlu'nu tehdit eden Alaattin Çakıcı'ya bir tepki de Cemil Çiçek'ten geldi: Kabul edilemez AK Parti Grup Başkanı Vekili Özlem Zengin güzel haberi verdi: Bütçe kanunundan sonra hayvan hakları kanunumuzu yapacağız Sokağa çıkma kısıtlaması ne zaman başlıyor? İşte herkesin merak ettiği sorunun yanıtı Alman polisi canlı yayını basarak doktoru tutukladı 1 Aralık'tan itibaren zorunlu olacak! Oto lastikçilerde kış lastiği mesaisi yaşanıyor Sahte çek ve senetle dolandırılan 30 besicinin ahırında, horoz ve tavuklar kaldı