Wilma Elles: En Az Altı Çocuk Daha Düşünebilirim - Son Dakika

Wilma Elles: En Az Altı Çocuk Daha Düşünebilirim

25.09.2015 10:17
Wilma Elles: En Az Altı Çocuk Daha Düşünebilirim, System.String[]

Alışveriş merkezinde görüntülenen güzel oyuncu, yeni doğan ikizlerinin çok sakin olduğunu söyleyerek "Böyle giderse en az altı çocuk daha düşünebilirim." dedi.

"Hotel Transylvania 2"nin Torium'daki galasına katılan Wilma Elles, ikizlerinden sonra tekrar çocuk yapma konusundaki fikirleriyle herkesi şaşırttı.

"BÖYLE GİDERSE ALTI ÇOCUK DAHA"

İki ay önce ikiz bebek annesi olan ünlü oyuncu, "Oğlum Milat Aristo, tam bir erkek. Melodi Evita ise tam bir kız bebek. Çok sakinler ve beni asla yormuyorlar. Böyle giderse en az altı çocuk daha düşünebilirim" dedi.

Wilma Elles: En Az Altı Çocuk Daha Düşünebilirim

Son Dakika Magazin Wilma Elles: En Az Altı Çocuk Daha Düşünebilirim - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Korona aşısını bulan Uğur Şahin ve Özlem Türeci BM Genel Kurulu'nda konuştu! Aşıyı buluş sürecini anlattılar Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı Venezuela Devlet Başkanı Maduro: ABD, eşime benden boşanması için teklif yaptı Pentagon'un raporu sızdı! Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı ortaya çıktı