Wilo'nun Pr Ajansı On İletişim Oldu - Son Dakika

Wilo'nun Pr Ajansı On İletişim Oldu

Wilo\'nun Pr Ajansı On İletişim Oldu
Son Güncelleme: 03.01.2012 14:19

ON İletişim, pompa sektörünün devi WILO Türkiye'ye iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

Alman pompa sistemleri devi WILO, iletişim danışmanlığı hizmetini ON İletişim'den alacak. Tuzla'da yaklaşık 11 milyon dolarlık yatırımla, kendi sektöründe Avrupa'nın ilk LEED Gold sertifikalı (Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik Sertifikası) yeşil binasını faaliyete geçiren WILO, yüksek enerji tasarrufu sağlayan kaliteli ürünleriyle Türkiye'de sektör liderliğini sürdürüyor.

Yapılardan endüstriyel proseslere, ziraattan genel amaçlı temiz ve kirli su transferine, altyapı yatırımlarından arıtma tesislerine kadar uzanan geniş bir yelpazede tesisat ekipmanları bulunan WILO dünyada 71 ülkede faaliyet gösteriyor. WILO, Türkiye'deki faaliyetlerine ise 1992'de başladı. Bu tarihten sonra gittikçe artan bir hacme kavuşan WILO Türkiye, sektörünün en teknolojik tesislerinden birine sahip olmakla birlikte dünyadaki üretim merkezlerine ihracat yapmasıyla da dikkat çekiyor. WILO Türkiye 2012'de kuruluşunun 20. yılını kutluyor.

ON İletişim WILO'ya; Marka ve Pazarlama İletişimi Danışmanlığı ile Medya İlişkileri konularında destek verecek. ON İletişim'in müşteri portföyünde WILO ile birlikte; Sobee Studios, Kahve Dünyası, NAR Gourmet, Skechers, Şehzade ve Türkiye'nin organik koleksiyon hazırlayan tek tasarımcısı Nejla Güvenç'in markası NEJ bulunuyor.

Bu yıl 15-16 Aralık tarihlerinde yapılan Türk iş dünyasının en büyük konferansı MARKA 2011'e de destek veren ON İletişim, pek çok markaya proje bazlı danışmalık, etkinlik tasarımı ve yönetimi hizmetleri veriyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Wilo'nun Pr Ajansı On İletişim Oldu - Son Dakika


Advertisement