Windowist Tower'dan Kiracıları İçin Networkıng Parti - Son Dakika

Windowist Tower'dan Kiracıları İçin Networkıng Parti

26.11.2012 14:22
Windowist Tower'dan Kiracıları İçin Networkıng Parti, System.String[]

Geleneksel  ofis kavramı anlayışına farklı bir soluk kazandıran Windowist Tower, "Windowist Networking Party" düzenledi.

Windowist Tower'da yer alan şirketlerin katılımıyla  gerçekleşen etkinlikte, ofis kullanıcıları 'Billie is not on holiday' grubunun keyifli gösterisi ile eğlenirken, network geliştirme imkanı da buldular.

Türkiye'de "hazır ofis konseptinin" öncüsü olan Windowist Tower, düzenlediği Windowist Networking Party ile kışa merhaba dedi.

Tüm teknik altyapısının yanı sıra çevreci özellikleri, konforu, güvenliği ve kişiye özel sunduğu hizmetleriyle ofis yaşamına yeni bir bakış açısı getiren Windowist Tower, düzenlediği partilerle ofis kullanıcılarına network imkanı da sağlıyor.

Genç girişimciler ve iş dünyası için uygun

İş dünyasının farklı beklentilerine cevap veren Windowist Tower, iş hayatına adım atan genç girişimcilere, İstanbul dışındaki yerli ve yabancı iş adamlarına ve kadınlarına, merkez ofisleri yurtdışında bulunan şirketlerin İstanbul temsilciliklerine ve günlük kullanıma ihtiyaç duyan iş adamlarına ve kadınlarına hitap ediyor.

Maslak'ta bulunan 26 katlı Windowist Tower'da iş hayatına ilişkin tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanmış ofislerde, kendinizi iş yerinde değil, hayatın içinde hissetmeniz mümkün. Ofis hayatının yükünü azaltacak tüm hizmetleri sayesinde, Windowist Tower çalışanları zamandan ve enerjiden tasarruf ederek hem iş hem özel hayatlarına daha fazla zaman ayırabiliyor.

Windowist Tower gerçekleştirdiği Networking Party ile hem kiracıları arasındaki ilişkilerin hem de iş yaşamındaki ilişkilerin önemli olduğunu belirtiyor. İş yaşamı dışında eğlenceli bir ortam sunan Windowist Tower, günümüzde iletişim faktörünün öneminin büyük olduğunu ve bu etkinliğin fayda sağlayacağını vurguluyor.

Windowist Tower'dan Kiracıları İçin Networkıng Parti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Windowist Tower'dan Kiracıları İçin Networkıng Parti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var