Windows'u İpad'e Getiren Onlive Uygulaması Geliyor - Son Dakika

Windows'u İpad'e Getiren Onlive Uygulaması Geliyor

12.01.2012 16:00
Windows'u İpad'e Getiren Onlive Uygulaması Geliyor

iPad'inizin ekranında tam donanımlı bir Windows 7, Perşembe gününden itibaren gerçek olacak!

PC'lere, tabletlere ve ceplere akış üzerinden oyun oynama hayalini gerçeğe dönüştüren OnLive, bu kez Windows 7'yi iPad'e getiriyor.

Perşembe günü App Store'da yayınlanacak uygulama, size ait sanal bir Windows 7 makinesi üzerinde birçok Windows 7 programına, Microsoft Office'e, Flash'lı tarayıcılara iPad üzerinden erişmenize izin veriyor. Ücretsiz sürümü 2GB kotaya sahip uygulama, 50GB depolama alanı için ayda 9.99 dolar talep ediyor. İlk olarak iPad'e sunulacak uygulama, daha sonra Android tabletler ve cepler, PC'ler için de yayınlanacak.

OnLive CEO'su Steve Perlman, akışın hızının ve kalitesinin iPad'de Flash oyunlarını oynanabilir kıldığını söylüyor. Bununla birlikte dokunmatik özellikleri üst düzeyde olmayan Windows 7'nin, tabletlerde çok da hoş bir deneyim yaşatmadığını biliyoruz. Hizmetin fiyatı da şu an biraz pahalı görünüyor. Yine de uygulamanın böyle bir olasılığın denenmesi ve geleceğe yol göstermesi bakımından önem taşıdığını düşünüyoruz.

iPad'e Windows'u getiren uygulamadan daha fazla ekran görüntüsünü sonraki sayfamızda görebilirsiniz.

Kaynak: Chip.com.tr
YORUMLAR
500
Google Chrome'dan kritik Windows 7 uyarısı! Google Chrome'dan kritik Windows 7 uyarısı! Son şans olabilir! Xbox için görülmemiş zam kapıda Son şans olabilir! Xbox için görülmemiş zam kapıda

Son Dakika Teknoloji Windows'u İpad'e Getiren Onlive Uygulaması Geliyor - Son Dakika

Bu haber Chip.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Chip.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Chip.com.tr kurumudur.

Advertisement