Www.putin2012.ru Aktif, Rusya Başbakanı Televizyon Tartışmalarında Olmayacak - Son Dakika

Www.putin2012.ru Aktif, Rusya Başbakanı Televizyon Tartışmalarında Olmayacak

12.01.2012 13:06
Www.putin2012.ru Aktif, Rusya Başbakanı Televizyon Tartışmalarında Olmayacak, System.String[]

Rusya'da 4 Mart'ta yapılacak devlet başkanlığı seçimlerine sayılı günler kala Başbakan Vladimir Putin'in seçim kampanyasını yürüteceği internet sayfası aktif hale geldi.

Rusya'da 4 Mart'ta yapılacak devlet başkanlığı seçimlerine sayılı günler kala Başbakan Vladimir Putin'in seçim kampanyasını yürüteceği internet sayfası aktif hale geldi. Putin'in seçim kampanyası bütçesinden hazırlanan sayfayı Ria Novosti 1,1 milyon rubleye (35 bin dolar) hazırladı.

Putin'in basın danışmanı Dmitri Peskov modern, sağlam ve güvenilir bir sayfanın aktif hale geldiğini, başkanlık seçimleri ile ilgili her türlü bilginin burada yer alacağını kaydetti. İnternet sayfasında Putin'in biyografisi, gelişmeler ve siyasi düşünceleri yer alıyor.

Portalın önemli bölümlerinden birini de "Rusya'yı birlikte değiştirelim" kısmı oluşturuyor. Buna göre ziyaretçiler öneri ve eleştirilerini doğrudan Rusya Başbakanına iletme fırsatı bulabilecek.

İnternette aktif olarak yer almak isteyen Putin'in kısmen destek kaybı yaşayan iktidar partisi Birleşik Rusya ile arasına mesafe koymak istediği de gelen bilgiler arasında. Son anketlere göre Putin'e destek yüzde 50'nin üzerinde ve ilk turda devlet başkanı olarak seçilmesi bekleniyor.

Rusya Başbakanı diğer adaylarla birlikte televizyon tartışmalarına ise soğuk bakıyor. Peskov seçim süreci devam ederken Putin'in başbakanlık görevini de tamamı ile yerine getirdiğine dikkat çekti.

Www.putin2012.ru Aktif, Rusya Başbakanı Televizyon Tartışmalarında Olmayacak

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Www.putin2012.ru Aktif, Rusya Başbakanı Televizyon Tartışmalarında Olmayacak - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Denizde boğulma tehlikesi geçiren kızını kurtaran kahraman baba, kendi canından oldu Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Hırsızlık yaptığı evden çıkarken yakalanan çocuk: Su içmek için eve girdim Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı