X-Men Filmi - Son Dakika

X-Men Filmi

01.07.2011 00:06
X-Men Filmi, System.String[]

X-Men filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. X-Men filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Gelecek bir zamanda, genlerinde X-Faktör adı verilen özel bir genle doğan ve kendilerine "mutan" denilen üstün özelliklere sahip insanlara karşı, Senatör Robert Kelly (Bruce Davison) bir mücadele başlatır.

Kelly çalışırken durum; eski ve yeni mutanlar, Erik Lehnsherr, a.k.a. Magneto, ve Profesör Charles Xavier'i karşı karşıya getirir. Xavier (Patrick Stewart), mutanların barış içinde hayatlarını sürdürmeleri için çalışırken, Magneto (Ian McKellen) tam tersine, eline geçirdiği mutasyon hızlandırıcı silahı ile tüm insanları mutan yapmaya çalışır.

Profesör Xavier, Magneto'yu durdurmak için "X-Men" adını verdiği özel bir mutan gurubu kurar.

Bu sırada esrarengiz bir şekilde; ne geçmişi ne de hafızası olan agresif ve güçlü mutan Logan (Hugh Jackman), ve geç bir kız olan Roue de olaylara karışırlar.

Yönetmen: Bryan Singer

Senaryo: Bryan Singer, Tom DeSanto, Bryan Singer, Tom DeSanto

Oyuncular: James Marsden, Famke Janssen, Ian McKellen, Patrick Stewart, Hugh Jackman

Filmin Türü: Aksiyon, Drama,

Orijinal Adı: X-Men

Yapımcı Firma: 20th Century Fox

Yapım Yılı: 2000

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 104 dk.

Resmi Sitesi: http://www.x-men-the-movie.com/

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 03.11.2000

Son Dakika Güncel X-Men Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı