Y kuşağı, seyahat edeceği yeri Instagram'a göre mi seçiyor? - Son Dakika

Y kuşağı, seyahat edeceği yeri Instagram'a göre mi seçiyor?

05.11.2019 21:29
Y kuşağı, seyahat edeceği yeri Instagram'a göre mi seçiyor?, System.String[]

Seyahat sitesi Wego tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Dubai Instagram'da en çok paylaşılan 5'inci kent oldu

Seyahat sitesi Wego tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Dubai Instagram'da en çok paylaşılan 5'inci kent oldu. En çok etiketlenen şehir 118 milyon paylaşım ile Londra olurken kenti, 101 milyon etiket ile Paris takip etti. 87 milyon paylaşım ile 3'üncü sırada Nice, 83 milyon defa etiketlenen New York da 4'üncü sırada yer aldı. Dubai ise sadece bu yaz 79 milyon kez etiketlendi.

Wego şirketinde yönetici olarak çalışan Mamoun Hmedan, "Dubai, 5'inci sıraya yükselen tek Arap şehri. Uzun süredir tanınan ve popüler olan turizm destinasyonları ile karşılaştırdığınızda, bu büyük bir şey" dedi.

Y kuşağı, seyahat edeceği yeri Instagram'a göre mi seçiyor?

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Turizm Y kuşağı, seyahat edeceği yeri Instagram'a göre mi seçiyor? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Anne ve iki çocuğu koronavirüsten vefat etmişti! Aynı aileden bir acı haber daha Demokrat Senatör Van Hollen'dan küstah Türkiye sözleri: Hesap sormayı dört gözle bekliyorum Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir New York Times: Koronavirüs mutasyona uğradı, artık durdurulamaz hale geldi 7 yaşındaki Yağmur'a cinsel istismarda bulunup başını taşla ezerek öldüren sanığa 'iyi hal' indirimi ile 35 yıl hapis Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti Başbakan onayladı, Pakistan'da artık tecavüzcüler hadım edilecek Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, doların neden yükseldiğini anlattı
16:20