Son Dakika Haberleri: Yağcı, AK Parti Kadın Kolları Toplantısına Katıldı

Yağcı, AK Parti Kadın Kolları Toplantısına Katıldı

8 yıl önce

AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı, İl Kadın Kollarının toplantısına katılarak, AK Parti'li kadınlarla tanıştı.

Yağcı, AK Parti Kadın Kolları Toplantısına Katıldı, System.String[]

AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı, İl Kadın Kollarının toplantısına katılarak, AK Parti'li kadınlarla tanıştı.


Geçtiğimiz günlerde AK Parti Adana İl Başkanlığına atanan Ziyaettin Yağcı, AK Parti Adana İl Kadın Kollarının Yönetim Kurulu toplantısına iştirak etti.


Her hafta rutin olarak yapılan AK Parti Adana İl Kadın Kolları teşkilatının toplantısı Emine Karaköse başkanlığında yapıldı.


Bu haftaki toplantıda AK Partili kadınlarla tanışan ve onlarla bir süre sohbet eden AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı, kadın ve ana olmanın, insanlık tarihinde her zaman için önemli bir değer olarak yer aldığını ifade etti. Bu bakış açısıyla bakıldığında, kadın kollarının AK Parti içindeki en önemli teşkilat olduğunu belirtti.


Yağcı konuşmasını şöyle sürdürdü:


"Kadınlarımız tarih boyunca olduğu gibi, AK Parti'nin kuruluşunda ve çalışmalarında da hep belirleyici faktör olarak ön plana çıkmıştır. Öyle tahmin ediyorum ki, tüm seçimlerde olduğu gibi en son yapılan 2011 Genel Seçimlerinde de sonucu belirleyen ve AK Parti'mize en büyük desteği veren kadınlarımız olmuştur. Çünkü biz erkekler propaganda çalışması yaparken kapıdan selam verip, kapıda görüşerek evlere uğrayabiliyoruz ama sizler her evin içine kadar girip kadın kadına, yüz yüze ve bire bir her şeyi anlatabiliyorsunuz. Onun için kadın kolları adeta teşkilatımızın kılcal damarları gibidir. Ben sizlerin ve partimizin ağabeyi konumunda olarak görev yapacağım. ve yine sizlerinde yardımı ve desteği ile hep birlikte çalışıp, çok daha başarılı işlere imza atacağız. Benim buna olan inancım tamdır. Allah bizleri mahcup etmesin."


Toplantılarına katılarak kendilerini onurlandırdığı için AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı'ya teşekkür eden AK Parti Adana İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, her zaman olduğu gibi, ara vermeden çalışmalarına devam ettiklerini, bundan sonra ise daha başka bir şevk ve daha başka bir sevinçle çalışacaklarını söyledi. Karaköse, "Ziyaettin ağabeyimiz, bizim kendimize hep örnek aldığımız bir büyüğümüzdü. Bizim, kendisini adeta bir baba konumda görüp sorunlarımızı paylaştığımız biriydi. Şimdi ise İl Başkanımız oldu. Bu durum bizleri oldukça mutlu etmiştir. Kendisiyle uyum içinde çalışarak hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz" dedi. - ADANA

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 02:52 Kaynak: İHAFalezlerdeki kadın polislere zor anlar yaşattı: Ne kadar karizmatikler
Şeyma Subaşı, ten rengi bluzu ve iç çamaşırsız pozuyla sosyal medyada olay oldu Manisa, Alman otomotiv devi Volkswagen'i bekliyor