Son Dakika Haberleri: Yağlıdere Belediye Başkanı Kırhasanoğlu Açıklaması

Yağlıdere Belediye Başkanı Kırhasanoğlu Açıklaması

8 yıl önce

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, "Halkımıza istenilen seviyede kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek için çalışmalarımız imkanlar ölçüsünde sürüyor" dedi.

Yağlıdere Belediye Başkanı Kırhasanoğlu Açıklaması, System.String[]

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, "Halkımıza istenilen seviyede kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek için çalışmalarımız imkanlar ölçüsünde sürüyor" dedi.


Kırhasanoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sel afetinin ardından Sağsıağzı Deresi ıslah çalışmalarının yapıldığını söyledi.


İlçenin gelişmesi için hazırladıkları projeleri tek tek hayata geçirdiklerini belirten Kırhasanoğlu, "Terminal binasının ince inşaatı tamamlanmış olup 2012 yılı içinde hizmete açılması planlanmaktadır. İçme suyu projesi kapsamında Kepeç Köy suyunun ilçemize getirilmesi çalışmaları tamamlanmış şehrimize su verilmiştir. Şehrin kanalizasyon ve drenaj sistemleri yeniden inşa edilmesi için ihalesi yapılmış olup yüklenicisine yer teslimi yapılmıştır. Hükümet Konağı kapısı ile Terminal Caddesi arasına 2 bin 500 metrekare parke taşı döşenmiştir. 2012 yılında Yağlıdere Belediyesi olarak ilçemize en güzel hizmetleri verme gayreti içinde olacağız. Halkımıza istenilen seviyede kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek için çalışmalarımız imkanlar ölçüsünde sürecektir" diye konuştu.


- GİRESUN

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:20 Kaynak: AA"Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy verirsiniz?" anketinde Erdoğan ipi göğüsledi
Tartıştığı eski sevgilisini ve arkadaşını öldüren zanlının söylediği kan dondurucu ifadeler ortaya çıktı Yaşlı adam, kız çocuğuna istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı