Yağlıdere'de, Şehirler Arası Otobüs Terminali Hizmete Açıldı - Son Dakika

Yağlıdere'de, Şehirler Arası Otobüs Terminali Hizmete Açıldı

07.09.2012 16:00
Yağlıdere'de, Şehirler Arası Otobüs Terminali Hizmete Açıldı, System.String[]

Yağlıdere ilçesinde şehirler arası otobüs terminali tamamlanarak hizmete açıldığı bildirildi.

Yağlıdere ilçesinde şehirler arası otobüs terminali tamamlanarak hizmete açıldığı bildirildi.

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yağlıdere'nin en büyük ihtiyaçlarından birinin şehirler arası otobüs terminali olduğunu belirtti.

Terminalin tamamlanmasıyla ilçenin vizyonunun da değiştiğini ifade eden Kırhasanoğlu, "Yağlıdere'de yolcuların ihtiyacını karşılayabilecek tarzda yapılan şehirler arası otobüs terminali, ilçemizin yolcu ihtiyacını karşılayacak kapasitededir" dedi.

Kırhasanoğlu, terminalin tamamlanarak hizmete sunulmasının ardından otobüs giriş ve çıkışlarının şehir merkezinden değil çevre yoluna bağlantılı olarak açılan yeni yoldan sağlandığını, çalışmanın tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini kaydetti.

Muhabir: Aytekin Özdemir/ Gülizar Şenel

Yayıncı: Orhan Topal - GİRESUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yağlıdere'de, Şehirler Arası Otobüs Terminali Hizmete Açıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret