Son Dakika Haberleri: Yağmur Bulutlarının Gelişi İlginç Manzaralar Oluşturdu

Yağmur Bulutlarının Gelişi İlginç Manzaralar Oluşturdu

2 ay önce

Yağmur bulutlarının gelişi ilginç manzaralar oluşturduİSTANBUL - İstanbul'da öğle saatlerinden itibaren yer yer etkili olan sağanak yağış ve bulutların hızlandırılmış görüntülerdeki hareketleri ilginç görüntüler oluşturdu.

Yağmur bulutlarının gelişi ilginç manzaralar oluşturdu

İSTANBUL - İstanbul'da öğle saatlerinden itibaren yer yer etkili olan sağanak yağış ve bulutların hızlandırılmış görüntülerdeki hareketleri ilginç görüntüler oluşturdu. Görüntülerde şehrin bir kısmında yağmur yağdığı ve ardından kara bulutların dağılarak güneş açtığı görülüyor.
İstanbul'u etkisi altına alan yağış ve ardından açan güneşli hava hızlandırılmış görüntülerde ilginç manzaralar oluşturdu. Görüntülerde şehrin bir kısmına yoğun bir şekilde yağmur yağdığı gözükürken sonrasında havanın açıldığı görülüyor. Bulutların hızlandırılan görüntülerdeki hareketlerinde ise ilginç manzaralar oluştu.
Yağmur Bulutlarının Gelişi İlginç Manzaralar Oluşturdu
Haber Yayın Tarihi : 11.05.2019 06:19 Kaynak: İHATütün ürünlerinde düz paket uygulamasına Aralık'ta geçilecek Esenler Otogarı'nda akılalmaz olay! Gece gelip duvar ördüler Kaçak avcıya vurduğu yaban keçisinin maliyeti 25 bin TL oldu