Yakınları, koronavirüse yenik düşen kişinin tabutuna son kez dokundu - Son Dakika

Yakınları, koronavirüse yenik düşen kişinin tabutuna son kez dokundu

Irak'ın Necef kentinde koronavirüs salgını nedeniyle yaşamını yitiren kişinin tabutuna yakınları son kez dokundu. O an çekilen fotoğraf karesi, birçok ajans tarafından abonelerine servis edildi.

Tüm dünyada koronavirüs etkisini sürdürürken 46 kişinin hayatını kaybettiği İran'dan yürek yakan bir kare geldi. Irak'ın Necef kentinde koronavirüs sebebiyle hayatını kaybeden bir şahsın cenaze töreninde çekilen fotoğraf karesinde, yakınlarının son kez tabuta uzaktan dokunduğu an yer aldı.

YAKINLARI, TABUTA DOKUNMAKLA YETİNDİ

Irak'ın Necef kentindeki cenaze töreninde, koronavirüsten yaşamını yitiren şahıs, kepçelerin çölde açtığı ıssız bir mezarlıkta toprağa verildi. Ölen kişinin bazı yakınları ise tabuta sadece dokunmakla yetinebildi. Cenaze töreninde çekilen kare uluslararası yayın yapan bir çok haber organının dikkatini çekti.

Yakınları, koronavirüse yenik düşen kişinin tabutuna son kez dokundu

IRAK'TA CAN KAYBI 46'YA YÜKSELDİ

Çin'de ortaya çıkan ve kısa sürede pandemi haline gelen ölümcül yeni tip koronavirüsü sebebiyle komşumuz Irak'ta 46 kişi hayatını kaybetti. Toplamda 630 vakanın bulunduğu ülkede, 152 Iraklı ise virüsün pençesinden kurtularak sağlığına kavuştu.

Yakınları, koronavirüse yenik düşen kişinin tabutuna son kez dokundu
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınında son durumu açıkladı

Haluk Levent "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına 30 bin lira bağışladı


Son Dakika

Trump, polis tarafından boğularak öldürülen George Floyd hakkında ilk kez konuştu İngiltere'de ilk kez başörtülü bir kadın hakim oldu Cani baba, 35 yaşındaki kişiye kaçan 13 yaşındaki kızının uykudayken kafasını kesti Japon hükümeti turizmi canlandırmak için tatile çıkacak vatandaşlarına günlük 1.250 lira verecek Rahip, koronavirüsü durdurmak için kendini toprağa gömüp etrafında ateş yaktı Ukrayna'da Türk turistler, "en cömert turist" seçildi ABD'de polisin boğarak öldürdüğü siyahi genç olayında yeni görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: İspanya'da koronavirüs nedeniyle son 24 saatte sadece 1 kişi hayatını kaybetti ABD'de "siyahi ırkçılık" bitmiyor! Skandal görüntü sonrası sokaklara dökülen halk polisle çatışıyor Hastanenin kapısında 3 aydır böyle bekliyor! Sebebi yürek yaktı Son Dakika: NASA'nın 9 yıl sonra düzenleyeceği ilk insanlı uzay seferi 30 Mayıs'a ertelendi ABD ayakta! Polisin bir vatandaşı boğarak öldürmesi, halkı sokaklara döktü Yunanistan, halkını koronavirüsten korumak için verem aşısını deniyor ABD Başkanı Trump "Kapatırım" dediği Twitter'dan yeni tweet attı Son Dakika: Tweetlerine uyarı gelen Trump, ABD'de sosyal medya platformlarını kapatmakla tehdit etti