Yaklaşak 1 Kasım Seçimleri - Son Dakika

Yaklaşak 1 Kasım Seçimleri

13.10.2015 14:31
Yaklaşak 1 Kasım Seçimleri, System.String[]

Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki Liberal Demokrat Parti (LDP) milletvekili adayları, Genel Başkan Cem Toker’in katıldığı toplantıda tanıtıldı.

Bilecik'in Bozüyük ilçesindeki Liberal Demokrat Parti (LDP) milletvekili adayları, Genel Başkan Cem Toker'in katıldığı toplantıda tanıtıldı.

LDP Genel Başkanı Cem Toker, toplantıda yaptığı konuşmada, hedeflerinin yüzde 1 oy alarak meclis dışındaki partilerin en büyüğü olmak olduğunu söyledi. Türkiye de genel başkanları ile problem yaşayanların parti kurduğunu belirten Cem Toker, Emine Ülker Tarhan, Saadettin Tantan, Yaşar Okuyan'ın kurduğu partilerin başka bir partinin uzantısı olduğunu iddia etti ve Liberal Demokrat Partinin hiçbir partinin uzantısı olmadığını ve alternatiflerinin olmadığını kaydetti. Milletvekillerini Ankara'ya süs olsun diye değil milletin vekili oldukları için cebimizden çıkan 1 kuruşun bile nereye neden harcandığının hesabını sormaya gönderdiklerini kaydetti.

Konuşmaların ardından LDP Bilecik milletvekili adayları Barış Tokay ve Murat Taylan'ın tanıtımı yapıldı. - BİLECİK

Yaklaşak 1 Kasım Seçimleri
Yaklaşak 1 Kasım Seçimleri

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Yaklaşak 1 Kasım Seçimleri - Son Dakika


Son Dakika

Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Lee, 78 yaşında hayatını kaybetti Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız Başına talih kuşu kondu! Bir yıl içinde 2 kere büyük ikramiyeyi kazandı 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu Başkent'teki uyuşturucu ticaretinin yüzde 70'ini elinde tutuyordu: Firari baron kıskıvrak yakalandı Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil