'Yaklaşmayın Kardeşimi Keserim' - Son Dakika

'Yaklaşmayın Kardeşimi Keserim'

23.11.2012 17:08
'Yaklaşmayın Kardeşimi Keserim'

Osmaniye'de 25 yaşındaki E.Ö. kardeşinin boğazını kesme tehdidinde bulunup Vali Cerrah ile görüşmek istedi.

25 yaşındaki ağabey, 14 yaşındaki kardeşinin boynuna jilet dayadı, tehditler savurdu. Engelli kardeşinin sebepsiz bir şekilde sakatlık maaşının kesildiğini iddia eden ağabey, Valiliğin önünde terör estirdi. Vali Celalettin Cerrah ile bu konuyu görüşmek isteyen ağabeye polisler müdahale etti.

OSMANİYE'DE ŞOK GÖRÜNTÜ

Osmaniye'de 25 yaşındaki E.Ö., kardeşinin boğazını jiletle kesme tehdidinde bulunup Vali Celalettin Cerrah ile görüşmek istedi, ancak başaramadı.

Olay, bugün öğle saatlerinde Osmaniye Valiliği binası önünde meydana geldi. Zihinsel engelli kardeşi 14 yaşındaki H.Ö. ile birlikte Valilik binası önüne gelen E.Ö., aniden kardeşini rehin alarak elindeki jiletle kollarını kesmeye başladı.

"KİMSE YARDIMCI OLMUYOR"

E.Ö., 'Sayın Vali ile görüşmek istiyorum, ne yapmak lazım?' diye bağırarak kardeşinin boğazına jilet dayadı. Bu arada olayı gören polislerin müdahale etmek istemesi üzerine E.Ö., "Kimse yaklaşmasın, sakın yaklaşmayın. Kendimizi mi öldürelim? İki özürlü kardeşimin özürlü maaşı kesildi. Neden kesildiğini öğrenmek istiyorum. Ama kimse yardımcı olmuyor. Vali ile görüşmek istiyorum" dedi.

Polislerin Vali Celalettin Cerrah ile görüştürme sözü verdiği E.Ö.eylemine son verdi.

Gözaltına alınan kardeşler, götürüldüğü Osmaniye Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı.

'Yaklaşmayın Kardeşimi Keserim'
'Yaklaşmayın Kardeşimi Keserim'
'Yaklaşmayın Kardeşimi Keserim'

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 'Yaklaşmayın Kardeşimi Keserim' - Son Dakika


Advertisement