Son Dakika Haberleri: Yalçın Aras Tecrübelerini Üniversiteli Gençler İle Paylaştı

Yalçın Aras Tecrübelerini Üniversiteli Gençler İle Paylaştı

12 ay önce

Ulusal Profesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi'nin ilk günkü konuşmacaları arasında yer alan Gökçelik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, tecrübelerini gençler ile paylaştı.

Yalçın Aras Tecrübelerini Üniversiteli Gençler İle Paylaştı, System.String[]

Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu'nun on üç yıldır kesintisiz olarak sürdürdüğü PBYSK etkinliği bu yıl da önemli konu ve konuşmacılar ile Uludağ Üniversitesi Görükle Yerleşkesi Prof.Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Sektörlerin önde gelen şirketleri ve üst düzey yöneticileri ile öğrencileri buluşturan etkinliğe konuk olan Yalçın Aras, iş yaşamında yakaladığı başarının sırlarını öğrenciler ile paylaşırken onlara iş hayatı ile ilgili önemli tavsiyelerde de bulundu.

Bugün perakende sektöründe raf sistemleri üretiminde lider şirketler arasında yer alan ve son dönemde gerçekleştirdiği endüstri 4.0 yatırımları ile adından söz ettiren Gökçelik şirketinin kuruluş hikayesi, iş hayatından karşılaştığı zorluklar ve başarıyı yakalamak için verdiği mücadele hikayesini paylaşan Aras, eğitim süresinin sonunda mezun olarak iş hayatına atılacak olan gençlere pek çok önemli tavsiyede bulunurken etkinliğin son bölümünde gençlerin sorularına cevap verdi.
Balıkçıların Yeni Gelir Kapısı Oldu! Manyas Gölü'nden İsrail Sazanı Fışkırıyor Sihirli Annem Dizisi Sosyal Medyayı Salladı!

Yasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı