Yalıhüyük'te öğrencilere laptop ve tablet hediye edildi - Son Dakika

Yalıhüyük'te öğrencilere laptop ve tablet hediye edildi

16.12.2020 19:37
Yalıhüyük'te öğrencilere laptop ve tablet hediye edildi, System.String[]

Yalıhüyük Kaymakamı Yasin Şahin, "Eğitim Uzaktan Gönüller Yakından Projesi" kapsamında ilçedeki 8 öğrenciye laptop ve tablet hediye etti.

Yalıhüyük Kaymakamı Yasin Şahin, "Eğitim Uzaktan Gönüller Yakından Projesi" kapsamında ilçedeki 8 öğrenciye laptop ve tablet hediye etti.

Şahin, İlçe Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı (SYDV) tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi 8 öğrenciyi makamında kabul etti.

Bir süre öğrencilerle sohbet eden Şahin, eğitim ile çevrimiçi derslerinde kullanmaları için öğrencilere laptop ve tablet hediye etti.

Hediye dağıtımına Şahin'in yanı sıra İlçe Balediye Başkanı Hasan Koçer, SYDV Müdürü Murat Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü vekili Mehmet Kandırmaz katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yalıhüyük'te öğrencilere laptop ve tablet hediye edildi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

EURO 2020 C Grubu'nda Kuzey Makedonya'yı 3-0 yenen Hollanda, namağlup bir üst tura yükseldi 20:52 EURO 2020 C Grubu'nda Kuzey Makedonya'yı 3-0 yenen Hollanda, namağlup bir üst tura yükseldi Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 20:29 Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "müzik yasağı" açıklamasına tepki: Yasaklar ideolojik Normalleşme adımları kapsamında müzik kısıtlaması 24.00'e çekildi 20:13 Normalleşme adımları kapsamında müzik kısıtlaması 24.00'e çekildi
Serdar Ali Çelikler'den çarpıcı Şenol Güneş sözleri: Memleketçilik yaptığı iddiaları var 19:13 Serdar Ali Çelikler'den çarpıcı Şenol Güneş sözleri: Memleketçilik yaptığı iddiaları var Arkeologlar Şanlıurfa'da jet hızıyla kazmayı vurmaya başladı! Meğerse yıllarca servetin üzerinde oturmuşlar 18:54 Arkeologlar Şanlıurfa'da jet hızıyla kazmayı vurmaya başladı! Meğerse yıllarca servetin üzerinde oturmuşlar Zirve tırmanışı esnasında mola veren çift, cinsel ilişki yaşadı: Panoramik kamera o anları görüntüledi 16:46 Zirve tırmanışı esnasında mola veren çift, cinsel ilişki yaşadı: Panoramik kamera o anları görüntüledi
Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada 16:38 Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada 16:00 "Kuryeyi zorla alıkoyma" davası sonuçlandı! İş insanı İpek Hattat ceza almadı
Advertisement