Yalın, Elazığ için 1 TIR dolusu yardım topladı - Son Dakika

Yalın, Elazığ için 1 TIR dolusu yardım topladı

27 gün önce

Yalın, Elazığ'da meydana gelen depremin ardından son verdiği konserde depremzedeler için kıyafet ve battaniyelerden oluşan yaklaşık 1 TIR dolusu malzeme topladı. Şarkıcı, yardımları AFAD'a teslim edecek.

Türkiye, Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından kenetlenerek depremzedelerin yaralarını sardı. AFAD, belediyeler, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra Demet Akalın, Acun Ilıcalı ve Haluk Levent gibi bir çok ünlü isim deprem bölgesine yardım gönderdi. Bu isimlere bide de ünlü şarkıcı Yalın katıldı.

1 TIR DOLUSU MALZEME TOPLADI

Şarkıcı Yalın, Elazığ'da yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından gerçekleştirdiği konserinde topladığı malzemelerini paylaştı. Yaklaşık 1 TIR dolusu malzeme toplayan şarkıcı, yardımları AFAD'a teslim edecek.

KIYAFET VE BATTANİYE YARDIMI

Yalın önceki akşam bir alışveriş merkezinde verdiği konserde deprem bölgesi için kıyafet ve battaniyelerden oluşan 1 TIR dolusu malzeme topladı. Konser öncesi seyircilerden yanlarında kışlık malzeme getirmesini isteyen şarkıcı toplanan yardımları barkovizyondan gösterdi.

SEYİRCİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Yardımları AFAD yetkililerine teslim edeceklerini duyuran şarkıcı seyircilerine teşekkür etti. TV100'de yayınlanan Magazin Hattı'nın haberine göre Yalın "Depremden beri televizyonun karşısında yaşıyorum" dedi.

Yalın, Elazığ için 1 TIR dolusu yardım topladı
Buse Terim, Elazığ'daki Galatasaraylı gencin forma isteğini geri çevirmedi

Demet Akalın, Elazığ'a gönderilen yardımların yağmalandığı iddiasına ateş püskürdü

Nusret Gökçe, Elazığ'daki depremzedeler için ne kadar para yardımı yapacağını duyurdu

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2020 08:44 

YORUMLAR


Son Dakika

Azeri yetkilinin var gücüyle tokalaşması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı şaşırttı
Amerikalı kadın avcı, Adıyaman'da boynuz uzunluğu 130 santimetreyi bulan dağ keçisini avladı Niğde'de İran'dan kaçak gelen 2 göçmen koronavirüs şüphesiyle tedavi altına alındı