Son Dakika Haberleri: Yalnız Yaşayan Kadın Yanarak Öldü

Yalnız Yaşayan Kadın Yanarak Öldü

7 yıl önce

Isparta'nın Şarkikaraağaç İlçesi'ne bağlı Salur Köyü'nde yalnız yaşayan kadın, evde çıkan yangın sonucu yanarak öldü.

Yalnız Yaşayan Kadın Yanarak Öldü, System.String[]
Isparta'nın Şarkikaraağaç İlçesi'ne bağlı Salur Köyü'nde yalnız yaşayan kadın, evde çıkan yangın sonucu yanarak öldü.

Yangın dün gece 65 yaşındaki Fatma Acar'ın yalnız yaşadığı iki katlı evde 00.30 sıralarında başladı. Komşularının saat 01.10 civarında fark ettiği ve yanık bırakılan sobadan sıçrayan kıvılcımlar yüzünden başladığı sanılan yangına Şarkikaraağaç, Çiçekpınar, Göksöğüt, Çarıksaraylar belediyelerine ait çok sayıda itfaiye aracı müdahale etti. Ancak ahşap evin tamamını saran alevlerin arasında kalan tüpgazın da patlamasıyla evde göçük oluştu. Yangının söndürülmesinden sonra iş makinelerinin kaldırdığı enkazın altından Fatma Acar'ın tamamen yanmış cesedi çıkartıldı.

Fatma Acar'ın biri Yalvaç, diğeri Isparta'da yaşayan çocukları ile yakınları cesedin çıkartılması esnasında fenalık geçirdi. Fatma Acar'ın cesedi otopsi yapılmak üzere Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı. - Isparta/ Sarkikaraagaç
Haber Yayın Tarihi : 13.11.2012 10:37 Kaynak: DHAÜnlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi Polisleri Darp Eden Oyuncu Özgün Aydın'a 19 Yıl 9 Aya Kadar Hapis İstemi Ahmet Davutoğlu: Her Şey Kaybedilir Yeniden Kazanılır, Konuşmaktan Korkmayın