Yalova'da köşk ve müzeler sanal ziyarete açıldı - Son Dakika

Yalova'da köşk ve müzeler sanal ziyarete açıldı

10.04.2020 10:42
Yalova'da köşk ve müzeler sanal ziyarete açıldı, System.String[]

Yalova Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında ziyarete kapanan Yürüyen Köşk, İbrahim Müteferrika Köğıt Müzesi ve Kent Müzesinin sanal olarak gezilmesini sağlıyor.

Yalova Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında ziyarete kapanan Yürüyen Köşk, İbrahim Müteferrika Köğıt Müzesi ve Kent Müzesinin sanal olarak gezilmesini sağlıyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, daha önce ziyarete kapatılan Yürüyen Köşk, İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi ve Kent Müzesinin telefon, bilgisayar ve tabletlerden üzerinden 360 derece sanal olarak takip edilebildiğini bildirdi.

Açıklamada, "Her geçen gün popülaritesini artıran ve ziyaretçi yoğunluğu yaşanan Mustafa Kemal Atatürk'ün ömrünü en çok geçirdiği yerlerden biri olan Yürüyen Köşk, ziyaretçilerin kendi kağıtlarını yapabildiği İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi ile kentimizin geçmişinin sergilendiği Kent Müzesi virüs önlemleri için ziyaretçilere kapatılmıştı.

Yılda 100 bini aşkın ziyaretçinin geldiği 3 müzeye gelmek isteyen bir çok vatandaş ise önlemler kapsamında ziyaretlerini gerçekleştirememişti. Ziyaret etmek isteyen ama gelemeyen vatandaşlar ise aşağıda verilen linklerde 3 mekanı 360 derece sanal ortamda gezebilirler. Yürüyen Köşk https://www.obscura360.com/yuruyen-kosk.html, Kent Müzesi https://www.obscura360.com/yalova-kent-muzesi.html, İbrahim Müteferrika https://www.obscura360.com/ibrahim-muteferrika-kagit-muzesi.html." denildi.

Yalova'da köşk ve müzeler sanal ziyarete açıldı
Yalova'da köşk ve müzeler sanal ziyarete açıldı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yalova'da köşk ve müzeler sanal ziyarete açıldı - Son Dakika


Son Dakika

Aşk yaşamaya başlayan Sıla ve İlker Kaleli, sosyal medyadan birbirini takibe aldı Aşk yaşamaya başlayan Sıla ve İlker Kaleli, sosyal medyadan birbirini takibe aldı TFF Başkanı Özdemir, zemini kötü olan kulüpleri uyardı: TFF Başkanı Özdemir, zemini kötü olan kulüpleri uyardı: "Yeter artık! Sert cezalar vereceğiz" Fransız bakandan küstah tehdit: Türkiye'ye yaptırım uygulamaya hazırız Fransız bakandan küstah tehdit: Türkiye'ye yaptırım uygulamaya hazırız Bir fotoğraf hayatını değiştirdi, 7 ayda 55 kilo verdi Bir fotoğraf hayatını değiştirdi, 7 ayda 55 kilo verdi Selçuk Bayraktar ilk kez böyle tepki gösterdi: Şam şeytanları gibi tepinmeye devam edebilirsiniz Selçuk Bayraktar ilk kez böyle tepki gösterdi: Şam şeytanları gibi tepinmeye devam edebilirsiniz Esra Erol'un programında ailesinin yanına dönen Nilüfer, 2 ay sonra yine evden kaçtı Esra Erol'un programında ailesinin yanına dönen Nilüfer, 2 ay sonra yine evden kaçtı Survivor'da yürekler ağza geldi! Parkurda burnu kırılan Merve Aydın, hastaneye kaldırıldı Survivor'da yürekler ağza geldi! Parkurda burnu kırılan Merve Aydın, hastaneye kaldırıldı Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi