Yalova İl Genel Meclisi - Son Dakika

Yalova İl Genel Meclisi

06.01.2012 12:00
Yalova İl Genel Meclisi, System.String[]

Yalova İl Genel Meclisinde, İstanbul'un Adalar ilçesine yeniden deniz ulaşımının sağlanması için Yalova Belediyesine destek verilmesi yönünde temenni kararı alındı.

Yalova İl Genel Meclisinde, İstanbul'un Adalar ilçesine yeniden deniz ulaşımının sağlanması için Yalova Belediyesine destek verilmesi yönünde temenni kararı alındı.

İl Genel Meclisi, Ocak ayı 4. Birleşimi, Atalay Beştaş başkanlığında yapıldı. İl Özel İdare Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen birleşimde Yalova'dan İstanbul'un Adalar ilçesine deniz ulaşımının başlatılması ile ilgili Yalova Belediyesinden gelen yazı görüşüldü.

Yazıda, Yalova Belediyesinin, seferlerin başlaması için İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Denizcilik İşletmelerine, Milli Emlak Genel Müdürlüğü ve Defterdarlıkla gerekli görüşmeleri ve başvuruyu yaptığı belirtilerek, bu konuda İl Genel Meclisinden destek istendi.

Meclis Başkanı Atalay Beştaş, yıllardır Adalar'a olan ulaşımın sekteye uğradığını ifade etti. Deniz ulaşımının yeniden sağlanmasının Yalova'nın menfaatine olduğunu savunan Beştaş, ardından konuyu oylamaya sundu.

Meclis, konuyla ilgili deniz ulaşımının sağlanması için temenni kararı alarak, ilgili kurumlara gönderilmesini oy birliğiyle kabul etti.

- YALOVA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yalova İl Genel Meclisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı Erol Bulut'tan dikkat çeken şampiyonluk temennisi: Umarım sezon sonuna kadar namağlup gideriz Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler