Yalova Sgk İl Müdürlüğüne Ali Gencer Atandı - Son Dakika

Yalova Sgk İl Müdürlüğüne Ali Gencer Atandı

19.01.2012 12:20
Yalova Sgk İl Müdürlüğüne Ali Gencer Atandı, System.String[]

Yalova SGK İl Müdürlüğüne atanan Ali Gencer görevine başladı.

Yalova SGK İl Müdürlüğüne atanan Ali Gencer görevine başladı.

Eski SGK İl Müdürü Kamuran Öner'in yerine Yalova'ya atanan Gencer, yaptığı açıklamada, ilde özverili ve vatandaş odaklı çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

İlk etapta iş ve işlem süreleri konusunda çalışma yapacaklarını dile getiren Gencer, "35 yıldır bu kurumun değişik kademelerinde çalıştım. Yalova'ya daha önce de birkaç kez geldim. Edindiğim izlenimler, Yalova'nın kurumsal açıdan iyi durumda olduğunu gösteriyor ama daha detaylı bir sonuç elde edebilmek amacıyla bir analiz çalışması yapacağız" dedi.

- YALOVA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yalova Sgk İl Müdürlüğüne Ali Gencer Atandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İYİ Parti milletvekili Ümit Özdağ, FETÖ sözleri nedeniyle disipline sevk edildi Koronavirüse yakalandığını açıklayan Irmak Ünal'ın göğüs dekoltesi dikkat çekti Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Suudi Arabistan'daki Fransız Konsolosluğu'na saldırı: 1 yaralı İlçeyi yasa boğan ölümler! Üç kardeş, 54 gün içinde koronavirüsten hayatını kaybetti Bakan Koca duyurdu: Düzce'de vaka artışı yüzde 99 seviyesine ulaştı