Yalovalı Tenisçiler Aydın'a Damga Vurdu - Son Dakika

Yalovalı Tenisçiler Aydın'a Damga Vurdu

10.07.2014 13:23
Yalovalı Tenisçiler Aydın'a Damga Vurdu, System.String[]

Türkiye Tenis Federasyonu’nun 2014 faaliyetleri kapsamında Aydın’da düzenlenen 8-9-10 Yaş Ulusal Tenis Turnuvası’nda Yalovalı sporcu Sinan Dinç şampiyon olurken, Batuhan Aslım üçüncü, Berru Hacer Kesin ve Kardelen Çetin ise dördüncü oldular.

Türkiye Tenis Federasyonu'nun 2014 faaliyetleri kapsamında Aydın'da düzenlenen 8-9-10 Yaş Ulusal Tenis Turnuvası'nda Yalovalı sporcu Sinan Dinç şampiyon olurken, Batuhan Aslım üçüncü, Berru Hacer Kesin ve Kardelen Çetin ise dördüncü oldular. 30 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında yapılan turnuvada Yalova Gençlik Spor Kulübü'nden 6, Yalova Tenis ve Dağcılık Kulübü'nden ise 4 sporcu olmak üzere toplam 10 sporcu temsil etti.

Aydın Tenis Kulübü Kortlarında yapılan müsabakalarda Genç İzmir Tenis Spor Kulübü Derneği, Pamukkale Tenis Kulübü, Aydın Tenis Kulübü, Gebze Tenis Kulübü, Kültürpark Tenis Kulübü, Göcek Tenis Kulübü, Buca Tenis Kulübü, Karşıyaka Spor Kulübü, Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü'nden olmak üzere 110 sporcu mücadele ederken, turnuvanın başhakemliğini ise Birol Kasapoğlu yaptı.

Başarılı bir turnuvayı geride bıraktıklarına vurgu yapan Tenis İl Temsilcisi Mustafa Terzi," Sinan ve Batuhan haricindeki sporcularımız henüz çok yeni olmalarına rağmen müthiş bir mücadele örnekleri göstererek ilerisi için birçok başarının gelecek olmasını bizlere göstermişlerdir. Çalışmalarımızda ilerisi için yeni sporcularımızın girmiş oldukları müsabakaları video ya çektik. Gerekli analizleri yaparak daha sistemli ve başarıya doğru giden bir yol izleyeceğiz. Bu şekilde eylül ayından sonra bu sporcularımızın da kupalarla döneceğine inanıyorum. İlimizin sesini aydında da duyurmuş olmaktan gurur duyduk ve oradan şampiyonluk ve 3. lük almamız bu gururumuzu daha da perçinledi" diyerek sözlerine nokta koydu. - YALOVA

Yalovalı Tenisçiler Aydın'a Damga Vurdu

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Yalovalı Tenisçiler Aydın'a Damga Vurdu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 30. bölüm fragmanı yayınlandı! İnci ve Esra, kazan dairesine iniyor Masumlar Apartmanı'nın 30. bölüm fragmanı yayınlandı! İnci ve Esra, kazan dairesine iniyor İsrail'deki üniversite araştırdı: Türk donanması, Doğu Akdeniz'deki en güçlü donanma İsrail'deki üniversite araştırdı: Türk donanması, Doğu Akdeniz'deki en güçlü donanma Çaldığı kapı açılmayınca annesinin öldüğüne inandı, sinir krizi geçirip kendine zarar verdi Çaldığı kapı açılmayınca annesinin öldüğüne inandı, sinir krizi geçirip kendine zarar verdi Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı