Son Dakika Haberleri: Yamaç ve Nehir'in öpüşme sahnesi Çukur'un fragmanına damga vurdu

Yamaç ve Nehir'in öpüşme sahnesi Çukur'un fragmanına damga vurdu

9 gün önce

Çukur dizisinin merakla beklenen beşinci bölüm 2'nci fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu fragmana damga vuran sahne ise Yamaç ve Nehir'in öpüşme anı oldu.

Show TV'de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur'un merakla beklenen 3. sezon 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yamaç Koçovalı ve Yavuz Çoban yüzleşmesinin nefes kestiği tanıtımda Yamaç ile Nehir de öpüşüyor.

GİZLİ GÖREVİ YERİNE GETİRMEYİ ÇALIŞIYOR

Aliço'yu kurtarmak için zorla Yavuz Çoban'ın evine girmek isteyen Yamaç, korumalar tarafından yakalanıyor. Yamaç'tan hesap soran Yavuz Çoban 'Oğlumu benden mi kurtaracaksın' diyor. Aliço ise babasının verdiği gizli ve zor görevi yerine getirmeye çalışıyor. Ancak Çoban'ın evine silahlı saldırı yapılıyor.

ÖPÜŞME SAHNESİ DİKKAT ÇEKTİ

Fragmana damga vuran an ise Yamaç ve Nehir'in yakınlaşması oluyor. Nehir, sahilde otururken yanına gelen Yamaç'ı dudağından öpüyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yaşanan sürpriz gelişmeler Yamaç, Selim ve Akın arasında büyük yüzleşmenin gerçekleşmesine neden olacak. Yamaç'ın, Akın'ın aileden ve Çukur'dan tamamen kopmasına yol açan sözleri, Akın'da şok etkisi yaratacak. Akın soluğu Kutay'ın karşısında alırken, onu kardeşi olarak gören Kutay, ihanetinin bedelini ağır ödeyecek. Azer, Fadik'i kurtaranın Yamaç olduğunu öğrenecek. Selim, kızı Karaca'yı kurtarmak için Azer'in karşısına çıkacak. Cumali, Murtaza'nın sadakatini sınarken, bu durum bazı güçlerin birleşmesine sebep olacak.

YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE YAYINLANDI

Yeni bölümden ilk sahnenin yayınlandığı dizide; Yamaç, Aliço'yu almak için yeniden Yavuz Çoban'ın evine geliyor. "Yamaç Koçovalı ben!" diyerek dövüşmeye başlayan Yamaç'a asker kökenli iki koruma engel oluyor. Şaşkına dönen Yamaç, korumaların elinden kurtulmayı başarıyor. Yamaç'ın "Sizi tebrik ediyorum. Normalde 'Yamaç Koçovalı ben' deyince gerçekten oluyordu.Tabi siz genç ve asker kökenli olduğunuz için" demesi ise eğlenceli anlar yaşatacak.

Yamaç ve Nehir'in öpüşme sahnesi Çukur'un fragmanına damga vurdu
Çukur dizisinin yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı

Haber Yayın Tarihi: 11.11.2019 07:48 

YORUMLAR (2)


Halk TV ile yollarını ayıran Uğur Dündar yeni kanalını açıkladı
Zeynep Alkan, çok konuşulan dans videosuna açıklık getirdi: Olay farklı yerlere geldi Oğuzhan Koç'tan hayranlarını şaşırtan hamle: Hepsini sildi Demet Akalın, MasterChef Kıvanç'a sert çıktı: Pilavcılara kurban ol, saygısız olan sensin