Son Dakika Haberleri: Yan Yana Gömüldüler

Yan Yana Gömüldüler

8 yıl önce

Yılbaşı gecesi Şişli'de meydana gelen kazada hayatını kaybeden Seyit (32) ve Yasemin Turan (30) çifti, gözyaşlarıyla son yolculuklarına uğurlandı.

Yan Yana Gömüldüler, System.String[]
Yılbaşı gecesi Şişli'de meydana gelen kazada hayatını kaybeden Seyit (32) ve Yasemin Turan (30) çifti, gözyaşlarıyla son yolculuklarına uğurlandı. Kazadan yara almadan kurtulan 3 yaşındaki Sinem, anne ve babasının cenaze törenine getirilmedi. Küçük kızın kaza anını akrabalarına dakika dakika anlattığı öğrenildi.

Yılbaşı gecesi, çocukları Sinem'in bakıcısının mensubu olduğu şirketin yemeğinden dönerken Şahin Arpacık'ın kullandığı Kağıthane Belediyesi'ne ait bir çöp kamyonunun, otomobillerine çarpması sonucu hayatını kaybeden Seyit ve Yasemin Turan için Sultangazi Yayla Mahallesi'ndeki, Merkez Yayla Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Seyit Turan'ın babası Nazım Turan, annesi Ümmühan Turan ve kardeşleri ile Yasemin Turan'ın annesi Hamide Çevikoğlu ve yakınları katıldı. Seyit Turan'ın bir akrabası, kaza sırasında arka koltukta oturan ve kazadan burnu dahi kanamadan kurtulan Sinem'in kaza anını dakika dakika anlattığını belirterek 'Bize güm diye araba çarptı. Babam 'iyi misin kızım' dedi. 'Korkma kızım ambulansı aradım bizi kurtaracaklar' dedi. Ondan sonra konuşmadı benimle. Annem hiç konuşmadı' dediğini söyledi.

Seyit Turan'ın akrabası "Çocuğumuz bunları hep yaşamış. Kaza sonrası babası arkaya dönüp kızım korkma ben iyiyim demiş. Çocuk hepsini anlatıyor. 'Annem öldü' diyor ama ölümün ne olduğunu bilmiyor" diye konuştu. Seyit Turan'ın babası Nazım Turan ise, "Böyle kaza olmaz. Bir araba 30 metre sürüklenmez. Hiç mi freni yok o kamyonun? Gereken neyse yapacağız. Hukuk gerekeni yapacaktır. Ambulans da nasıl oluyor geç geliyor, anlamadım? Baba kızıyla konuşuyor ama sonrasında hayatını kaybediyor. Sinem, sürekli anne babasını soruyor. Oyalıyoruz ama biliyor, anlıyor" dedi.

Seyit ve Yasemin Turan çiftinin cenazesi, öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Yayla Köyü Mezarlığı'nda mezarları yan yana olarak toprağa verildi. - İstanbul/ GaziosmanpaşaBinali Yıldırım'dan Şart Koşup Oy Vereceğim Diyen Vatandaşa: Bu İşler, Oyla Hesap Kitap İşi Değil Fatma Girik'in, Ayşen Gruda'nın Ölümü Üzerine Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu

Adnan Oktar'ın Cezaevindeki Son Hali Herkesi Şaşırttı