Yan Yana Gömüldüler - Son Dakika

Yan Yana Gömüldüler

02.01.2012 15:37
Yan Yana Gömüldüler, System.String[]

Yılbaşı gecesi Şişli'de meydana gelen kazada hayatını kaybeden Seyit (32) ve Yasemin Turan (30) çifti, gözyaşlarıyla son yolculuklarına uğurlandı.

Yılbaşı gecesi Şişli'de meydana gelen kazada hayatını kaybeden Seyit (32) ve Yasemin Turan (30) çifti, gözyaşlarıyla son yolculuklarına uğurlandı. Kazadan yara almadan kurtulan 3 yaşındaki Sinem, anne ve babasının cenaze törenine getirilmedi. Küçük kızın kaza anını akrabalarına dakika dakika anlattığı öğrenildi.

Yılbaşı gecesi, çocukları Sinem'in bakıcısının mensubu olduğu şirketin yemeğinden dönerken Şahin Arpacık'ın kullandığı Kağıthane Belediyesi'ne ait bir çöp kamyonunun, otomobillerine çarpması sonucu hayatını kaybeden Seyit ve Yasemin Turan için Sultangazi Yayla Mahallesi'ndeki, Merkez Yayla Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Seyit Turan'ın babası Nazım Turan, annesi Ümmühan Turan ve kardeşleri ile Yasemin Turan'ın annesi Hamide Çevikoğlu ve yakınları katıldı. Seyit Turan'ın bir akrabası, kaza sırasında arka koltukta oturan ve kazadan burnu dahi kanamadan kurtulan Sinem'in kaza anını dakika dakika anlattığını belirterek 'Bize güm diye araba çarptı. Babam 'iyi misin kızım' dedi. 'Korkma kızım ambulansı aradım bizi kurtaracaklar' dedi. Ondan sonra konuşmadı benimle. Annem hiç konuşmadı' dediğini söyledi.

Seyit Turan'ın akrabası "Çocuğumuz bunları hep yaşamış. Kaza sonrası babası arkaya dönüp kızım korkma ben iyiyim demiş. Çocuk hepsini anlatıyor. 'Annem öldü' diyor ama ölümün ne olduğunu bilmiyor" diye konuştu. Seyit Turan'ın babası Nazım Turan ise, "Böyle kaza olmaz. Bir araba 30 metre sürüklenmez. Hiç mi freni yok o kamyonun? Gereken neyse yapacağız. Hukuk gerekeni yapacaktır. Ambulans da nasıl oluyor geç geliyor, anlamadım? Baba kızıyla konuşuyor ama sonrasında hayatını kaybediyor. Sinem, sürekli anne babasını soruyor. Oyalıyoruz ama biliyor, anlıyor" dedi.

Seyit ve Yasemin Turan çiftinin cenazesi, öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Yayla Köyü Mezarlığı'nda mezarları yan yana olarak toprağa verildi. - İstanbul/ Gaziosmanpaşa

Yan Yana Gömüldüler
Yan Yana Gömüldüler
Yan Yana Gömüldüler
Yan Yana Gömüldüler
Yan Yana Gömüldüler

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yan Yana Gömüldüler - Son Dakika


Son Dakika

Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Lig'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı