Yanan İş Yerine Toma ile Müdahale Edildi - Son Dakika

Yanan İş Yerine Toma ile Müdahale Edildi

02.01.2012 14:19
Yanan İş Yerine Toma ile Müdahale Edildi

Mersin'de gece iş yerinde çıkan yangına, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri TOMA ile müdahale etti.

Mersin'de gece iş yerinde çıkan yangına, terör olaylarına karşı bölgede hazır tutulan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA) ile müdahale etti.

Gece saat 02.00 sıralarında Şevket Sümer Mahallesi'nde Ahmet Akmanoğlu'na ait Cennet Çeyizcilik giyim mağazasında henüz bilimeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede işyerinden yükselen alevleri, bölgede zaman zaman PKK lehine gösteriler yapıldığı için hazır tutulan Çevik Kuvvet ekibi fark etti.

Polisler itfaiyeden yardım isterken yangına da TOMA ile müdahale etti. Ancak yangın kısa sürede işyerinin üst katındaki eve sıçradı. Yangın, TOMA ve olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin uzun süren çabasıyla söndürüldü. Maddi hasarın meydana geldiği yangında dumandan etkilenen 3 kişi ise götürüldüğü Mersin Devlet Hastanesi'nde tedavi edildi.

Yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.

Yanan İş Yerine Toma ile Müdahale Edildi
Yanan İş Yerine Toma ile Müdahale Edildi
Yanan İş Yerine Toma ile Müdahale Edildi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yanan İş Yerine Toma ile Müdahale Edildi - Son Dakika


Son Dakika

Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim 17:39 Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim Samsung, Volkswagen'e çip üretecek 15:32 Samsung, Volkswagen'e çip üretecek Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz 14:51 Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı 14:28 Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı Sosyal medyada gündem olan video: Köprüye ateist girip Müslüman çıktım 14:09 Sosyal medyada gündem olan video: Köprüye ateist girip Müslüman çıktım Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti 13:15 Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti
FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı Erol Olçok ve Abdullah Gül'ün fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde! 10:37 Erol Olçok ve Abdullah Gül'ün fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde!
Advertisement