Yangında çeyiz eşyası kül oldu - Son Dakika

Yangında çeyiz eşyası kül oldu

1 gün önce

Şanlıurfa'da bir apartmanın 3'üncü katındaki bir evde çıkan yangında çocuklarını evlendirmeye hazırlanan ailenin çeyiz eşyaları kül oldu.

Yangında çeyiz eşyası kül oldu, System.String[]

Şanlıurfa'da bir apartmanın 3'üncü katındaki bir evde çıkan yangında çocuklarını evlendirmeye hazırlanan ailenin çeyiz eşyaları kül oldu.


Edinilen bilgiye göre, Karaköprü ilçesine bağlı Karşıyaka Mahallesi'nde çocuklarını evlendirmek için hazırlık yapan bir ailenin evinde yangın çıktı. Apartmanın 3'üncü katında çıkan yangın kısa sürede çeyiz eşyalarına sıçradı. Yangını söndüremeyen aile, itfaiyeye haber verdi. Olay yerine giden itfaiye ekipleri, yangını müdahale ederek söndürdü. Yangında ailenin çocuklarını evlendirmek için aldığı çeyiz eşyaları tamamen küle döndü.


Yangının evdeki engelli çocuğun çakmakla oynamasından kaynaklandığı iddia edilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı. - ŞANLIURFA

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 12:22 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Drift attı polise yakalandı, ehliyetine 2035'e kadar el konuldu
Irak'ta tehlikeli gerginlik! Bağdat'ta güvenlik güçleriyle protestocular arasında çatışma çıktı Samsun'da çöpte bulunan parçalanmış cesetle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı: Parası için öldürüp testereyle parçalamış Kayıp Gülistan'ın olay günü köprüde görüntüsü çıktı

Son Dakika Haberleri