Son Dakika Haberleri: Yangının Tüpü ile Camı Kıran Elbise Hırsızları Kamerada

Yangının Tüpü ile Camı Kıran Elbise Hırsızları Kamerada

7 gün önce

Yangının tüpü ile camı kıran elbise hırsızları kameradaİSTANBUL - Kartal'da bir mağazanın camını yangın tüpüyle kırarak içeriye giren 3 hırsızın kıyafetleri ve bilgisayar monitörünü çalması kameralara yansıdı.

Yangının tüpü ile camı kıran elbise hırsızları kamerada

İSTANBUL - Kartal'da bir mağazanın camını yangın tüpüyle kırarak içeriye giren 3 hırsızın kıyafetleri ve bilgisayar monitörünü çalması kameralara yansıdı.
Olay, Kartal'da Topselvi Mahalle Turgut Paşa Caddesi'nde bulunan bir mağazada meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, saat 05.00 sıralarında mağazaya arabayla 4 kişi geldi. 1 hırsız araçta beklerken, 3 kişi de mağazanın camını yangın tüpü ile kırarak içeri girdi. İçeri giren hırsızlar, mağazada bulunan kıyafetleri ve bilgisayarı alarak kayıplara karıştı. Yaşanan o anlarda mağazada bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, 3 kişinin içeriye girmeye çalıştığı görülüyor. İçeri giren hırsızların kıyafetleri ve bilgisayarı aldığı görülüyor.

YORUMLAR


Kahraman Polis, Yangında Mahsur Kalan Engellileri Sırtında Taşıyarak Kurtardı Şanlıurfa'da İplik Fabrikası Alev Alev Yandı! Tonlarca İplik ve Pamuk Kül Oldu

13 Yaşındaki Kızla Buluşacağını Sanan Sapık Şoför, Karşısında Polisi Buldu Son Dakika! Kadıköy D-100 Karayolu Üzerinde Seyir Halindeki Bir Araçta Yangın Çıktı