'Yapıcı beraberlikler olmalı' - Son Dakika

'Yapıcı beraberlikler olmalı'

10.10.2019 21:06
'Yapıcı beraberlikler olmalı', System.String[]

Ülker Stadı'ndaki imza töreninde açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Ali Koç burada, son dönemde gerginlik yaşadıkları ezeli rakipleri Galatasaray'ı da anarak "Fluo şirketi Türkiye'ye Galatasaray ile girdi.

Ülker Stadı'ndaki imza töreninde açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Ali Koç burada, son dönemde gerginlik yaşadıkları ezeli rakipleri Galatasaray'ı da anarak "Fluo  şirketi Türkiye'ye Galatasaray ile girdi. Bu, Fenerbahçe, Galatasaray olayı değil. Galatasaray beraberliği olmasa belki burada bu beraberlik olmayacaktı. Saha dışında yapıcı beraberlikler olmalı. Fluo da böyle oldu. İnşallah bu markanın tanınmasında Fenerbahçe'nin büyük katkısı olur" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Kulübü'nde sponsorlukların giderlerin en fazla yüzde 20'sini karşıladığını vurgulayan Başkan Koç, şöyle konuştu: "Voleybol branşımızı tebrik etmek istiyorum. Bizim bütün voleybol giderlerimizin yüzde 60'ını sponsorlarımız karşılıyor. Başka hiçbir şubemiz bunun yanına bile yaklaşamıyor."

'Yapıcı beraberlikler olmalı'

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor 'Yapıcı beraberlikler olmalı' - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Öldü denilerek morga kaldırılan bebeğin yaşadığı ortaya çıktı Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi