Yapraklı'da Okuma-yazma Kursları Açıldı - Son Dakika

Yapraklı'da Okuma-yazma Kursları Açıldı

09.01.2012 13:20
Yapraklı'da Okuma-yazma Kursları Açıldı, System.String[]

Yapraklı'da "Ana-kız Okuldayız Kampanyası" çerçevesinde okuma-yazma kursları açıldığı bildirildi.

Yapraklı'da "Ana-kız Okuldayız Kampanyası" çerçevesinde okuma-yazma kursları açıldığı bildirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yapraklı'nın Yukarıöz beldesinde 18, Aşağıöz köyünde de 12 kursiyerin katıldığı okuma-yazma kursu açtıklarını, ilk dersleri de kendisinin verdiğini söyledi.

Demirel, 30 yaşından 70 yaşına kadar katılım olan kursların diğer yerleşim birimlerinde de düzenlenmesine yönelik çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

- ÇANKIRI

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yapraklı'da Okuma-yazma Kursları Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransızlar izdiham çıkardı! Burak Yılmaz'a sevgi gösterisi Fransızlar izdiham çıkardı! Burak Yılmaz'a sevgi gösterisi Üreticilere 1,5 milyar liralık destek ödemesi bugün itibarıyla hesaplara yatacak Üreticilere 1,5 milyar liralık destek ödemesi bugün itibarıyla hesaplara yatacak 16 ünlü isimden ilham alan cerrahlar 'mükemmel kadın'ı çizdi 16 ünlü isimden ilham alan cerrahlar 'mükemmel kadın'ı çizdi 10 metrelik çukur, tarladaki çiftçileri korkutuyor 10 metrelik çukur, tarladaki çiftçileri korkutuyor Ölen eşinin cenazesiyle sabaha kadar uyudu! Polis ölümü şüpheli buldu Ölen eşinin cenazesiyle sabaha kadar uyudu! Polis ölümü şüpheli buldu Beş kuruş para harcamadan iş kurabilirsiniz! Uzman isim yol haritasını gösterdi Beş kuruş para harcamadan iş kurabilirsiniz! Uzman isim yol haritasını gösterdi TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok Oyuncu Gerard Butler ve sevgilisinin diş romantizmi! Önce temizledi, sonra öpmeye doyamadı Oyuncu Gerard Butler ve sevgilisinin diş romantizmi! Önce temizledi, sonra öpmeye doyamadı
Advertisement