Yardım kampanyası için bin adet hamburger alan Luiz Suarez, 45 bin TL ödedi - Son Dakika

Yardım kampanyası için bin adet hamburger alan Luiz Suarez, 45 bin TL ödedi

24.10.2020 15:14

Atletico Madrid'in Uruguaylı yıldızı Luis Suarez, dünyaca ünlü fast food şirketinin yardım kampanyasına bin adet hamburger sipariş ederek katkıda bulundu. Suarez, hamburgerler için 4,300 sterlin yaklaşık 45 bin lira ödeme yaptı.

Atletico Madrid'in Uruguaylı golcü futbolcusu dünyaca ünlü fast food şirketinin yardım kampanyasına katıldı.

Ronald McDonald House Derneği tarafından her yıl düzenlenen etkinlikte Suarez bin adet hamburger ile kampanyada yer aldı. Yıldız futbolcu, bin adet hamburger için 4,300 sterlin yaklaşık 45 bin lira ödedi.

Dernek, yalnızca Uruguay'da her yıl 7 binden fazla muhtaç aileye yardımda bulunuyor. Kurum, yiyecek ve konaklamanın yanı sıra hamile kadınlara ve tıbbi tedaviye ihtiyacı olanlara da destek veriyor.

Yardım kampanyası için bin adet hamburger alan Luiz Suarez, 45 bin TL ödedi

Son Dakika Spor Yardım kampanyası için bin adet hamburger alan Luiz Suarez, 45 bin TL ödedi - Son Dakika Spor

YORUMLAR (1)
  • komik: 45 bin TL yazınca çok büyük oluyor dimi. kaç bin euro yaptığını söyleyeyim: 5.000 euro yapıyor. haydi eyvallah. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

24'ü futbolcu 34 korona vakası tespit edilen İzmir ekibi Altay'ın maçı ertelendi Koronavirüs salgınının başladığı tarihten bu yana Fransa'da, en yüksek günlük vaka sayısına ulaşıldı Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek